Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Alacsony vérnyomással hogyan...

Alacsony vérnyomással hogyan bírjátok ezt a hőséget rosszullét, ájulás nélkül?

Figyelt kérdés

Vagy csak én vagyok ilyenkor gyenge, szédelgős, ájulásközeli állapotban?


17L



2022. júl. 24. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
22%

Ilyen hőség ami a napokban tombol megviseli még a fiatalok meg egészséges emberek szervezetét is, aki meg vérnyomásproblémákkal, szívproblémákkal stb küzdenek ők még intenzívebben megélik. Sokak még kórházba is kerülnek emiatt.


Én mint 29 éves egészséges férfi is szenvedek, ilyen melegben mozogni sincs kedvem meg azt vettem észre hogy ingerültebb és türelmelenebb vagyok a meleg miatt, de ezt észrevettem a forgalomban is vezetés közben. Mindenkit megvisel ez.

2022. júl. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
10%
Klíma szinte folyamatosan.
2022. júl. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Fárasztó96 ***** válasza:
31%
25 vagyok, ingadozó vérnyomással. Nehezen bírom a lehajolós munkákat, mert úgy érzem ebben a melegben, hogy szétdurran az agyam, a pulzusomat meg az egekbe nyomja. Meg szédelgek utána fél napig.
2022. júl. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
16%

Hetek óta 90/60 a vérnyomásom, 100 a pulzusom.

Semmi sem használ. Mozgok, iszom a hideg vizet, akkor is ájuldozok.

2022. aug. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt magassal sem lehet bírni, ugyanúgy vagyok mint te.
2023. jún. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!