Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Enyhén magas crp érték +...

Enyhén magas crp érték + állandóan melegem van. Lehet összefüggés?

Figyelt kérdés

Kiskorom óta folyton melegem van, nyáron szenvedek klímával is, télen viszont egyáltalán nincs hidegérzetem. Mindig forró a bőröm, de sokkal ritkábban izzadok mint ahányszor melegem van. Sőt, van hogy 30 fokban sem, viszont nagyon fel vagyok hevülve, ki vagyok pirulva. Mintha nem tudnám leadni a hőt… Higgyétek el, voltam már mindenféle vizsgálaton, senki nem tud semmit.


Egy valami, ami szembetűnő, az az hogy ahányszor voltam vérvételen, mindig magas volt a crp szintem. Nem kimagaslóan, csupán egy csillag van ott, és 474 volt legutóbb is, viszont ez állandó. Évente megyek vérvételre, és kb mindig ennyi, mindig egy csillag van ott.


Mi bajom lehet? Hátha tud valaki valami okosat mondani, vagy hallott / olvasott már erről valamit.


2022. júl. 30. 05:41
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
474 az baromi sok CRP-nek.
2022. júl. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1# De ha baromi sok, akkor miért csak egy csillag volt ott?
2022. júl. 30. 20:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Laborja válogatja, csillagnak csak annyi szerepe van, hogy kiemelje, de az orvos, aki értelmezi, és akinek szól a laboreredmény, anélkül is észre veszi.
2022. júl. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3# Ezek szerint a dokim megint csak leszarta… Mind ilyen.
2022. júl. 30. 22:19
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! A crp gyulladást jelez a szervezetben. Nekem "csak kb négyszerese volt a normál értéknek.


[link]


Nem tudsz másik dokival beszélni? Esetleg orvost váltani? Mindenképp utána kellene nézni, mi okozza.

2022. aug. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!