Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehetett enyhe pánikroham...

Z003 kérdése:

Lehetett enyhe pánikroham vagy más?

Figyelt kérdés

Helló, és is beállok a sorba a napi pánikrohamos kérdéssel. Tudom hogy a pánikrohamok mindenkinél mások, így nem tudom, hogy lehetett az vagy valami más problémám volt. Amit tapasztaltam: nem tudtam összpontosítani, szűkülő és elhomályosodó látás, szapora szívverés, hasfájás és hányinger, émelygés/szédülés.


Viszont sok olyan tünetet nem tapasztaltam amit általánosságban összekapcsolnak a pánikrohammal mint pl.: rossz közérzet, kontrollvesztés érzése, menekülési inger stb... A felmenőim közt van pánikbeteg (én is voltam kezelve depresszióval), eleget aludtam (6-7 óra), normális vérnyomás és eleget iszok, napon nem voltam sokat. Lehet front hatás vagy valami más?

Orvoshoz tervezek menni szokásos teljes kivizsgálásra, viszont addig segítene ha tudnám hogy ez mitől lehetett hogy jobban tudjam kezelni. A válaszokat előre is köszönöm!



2022. aug. 5. 11:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehetett az.
2022. aug. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Bár nem vagyok orvos, de én azt merem neked állítani, hogy egy pánikrohamod volt. Tudom magamról, hogy pánikbeteg vagyok, mint írtad ez egy nagyon gyakori örökletes betegség sajnos. Pontosan ugyanezek a tüneteim, mint neked. Szerintem semmi komolyabb "csak" pánikroham volt, de ettől függetlenül mindenképp menj el orvoshoz. Mihamarabbi jobbulást kívánok!
2022. aug. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem esett le a vércukrod?
2022. aug. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!