Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon aggodom egy szerettemér...

Nagyon aggodom egy szerettemért, es nem tudok masra gondolni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kiderult egy szamomra nagyon kedves emberrol, hogy rakos beteg, elvileg mar attetet is kepzodott, mivel eleg keson derult ki, de egybkent elmondasa szerint teljesen jol van. Viszont en nem tudom ezt elhinni, szerintem csak nyugtatni akar minket. Nagyon aggodom miatta mar napok ota es nem is tudok masra gondolni. Még munkaban is rajta kattogott az agyam megallas nelkul. Nem tudom mit tehetnek, folyamatosan gyomorgorcsben vagyok es nagyon rossz a kozerzetem. Arra is gondoltam mar hogy feliratok valami nyugtatot az orvossal.
2022. aug. 7. 18:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Mit tegyél? Tölts vele minőségi időt. Akkor látni fogod, hogy tényleg jól van-e. Azzal nem segítesz neki, hogy te hamarabb mész tönkre mint ahogy az ő betegsége előbbre haladna. Szerinted neki milyen lenne látni, hogy te tönkremész abban amit ő látszólag elfogadott. Ne legyen már mindenki első gondolata a nyugtató. Tudod milyen gyorsan rá lehet kapni? Ő már nem lesz, te meg kűzdhetsz a mellékhatásokkal meg az elvonási tünetekkel.

Egyébként meg ülj le vele beszélni, elmondhatod neki az aggodalmaidat, ő is elmondhatja a dolgait.

2022. aug. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!