Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nem kaptam oltást évtizedek...

Nem kaptam oltást évtizedek óta(covidosat sem), most piros az oltásom helye, mitöl lehet?

Figyelt kérdés
Kb másfel centis átméröjü körben, valami esetleg megcsiphetett pont ott?
2022. aug. 16. 09:39
 1/8 anonim ***** válasza:
11%
Covid arm, keress rá. Semmi bajod nem lesz tőle, helyi oltási reakció, mint a pár napig fájó kar.
2022. aug. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Így van, helyi oltási reakció, azok közül is a legenyhébb fajta.


Kutya bajod nem lesz tőle, sok ismerősömnek volt ilyen oltás után. Elmúlt max egy hét alatt.

2022. aug. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyes. A kérdést is elolvastad? Egy régi oltásnak a helyéről beszélünk. Igen kérdező, valószínűleg csípés.
2022. aug. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kettesnek is szól az előző komment. (Egyszerre írtunk)
2022. aug. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan rég nem kaptál semmi oltást, 1000%, hogy valami megcsípett csak..
2022. aug. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
BCG-oltás az egyetlen, amelynek megmarad a nyoma a felkaron. Az meg nem pontszerű. Vagy miket kaptál és hova, hogy pontosan tudod a helyét?
2022. aug. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ki beszél pontszerű nyomról, hatos?
2022. aug. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7. Ugord át, ha nem érted. A BCG az egyetlen, amelynek egész életre látható nyoma marad. A többinek nincs. A pontszerű szúráshely már nyom nélkül eltűnik percek alatt. Egyébként is csak kérdeztem, hogy pontosan emlékszik egy (pontszerű kiterjedésű) oltás helyére, ami régen történt.
2022. aug. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!