Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Covid alatti bőrkiütés,...

Covid alatti bőrkiütés, viszketés, égő érzés az arcon, fejen, füleken?

Figyelt kérdés
Első naptól kezdve jelen van, főleg a fülek tetején, az orcákon vörösség foltokban. Viszkető érzés majd később égő érzés társul mellé. Valakinek volt hasonló tünete? Ha igen, mi az ami használ rá?

2021. dec. 12. 09:36
 1/3 anonim válasza:
86%
Én is átestem nem volt semmi hasonló. Szerintem nem a covid miatt van
2021. dec. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A ritkán előforduló tünetek közé van sorolva és mivel pozitív személlyel tartózkodom egy lakásban erre tudtam következtetni.:(
2021. dec. 12. 09:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Elég sokféle bőrkiütést tud okozni, mint bármely más vírusfertőzés. Az is elő szokott fordulni, hogy a fertőzés nem okoz tüneteket, csak bőrkiütést. Ha van otthon testápoló bekenheted vele, ha esetleg lenne otthon antihisztamin azt is bevehetsz, csökkenti a viszketést, valamint a rázókeverék is tudja enyhíteni. Ha rosszabbodik, akkor a hét elején azért érdemes lenne bőrgyógyásznak vagy háziorvosnak is megmutatni, ha máshogy nem, akár fotón.
2021. dec. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!