Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan növeljem az energiaszin...

Hogyan növeljem az energiaszintemet?

Figyelt kérdés
Nagyon levan csökkenve egy ideje az energiaszintem. Este 9 től reggel 6-7, van hogy 8-9 ig alszom és mégis nagyon fáradt vagyok már 12 től. Voltam nyári melón akkor 4:40 kor kellett kelnem, és elkellett feküdnöm fél 8-kor hogy feltudjak kelni. Nem mostani eredetű a probléma de egyre zavaróbb, mert ma fél 3 ig voltak óráim és a végén már alig tudtam figyelni, már csukódott a szemem, alig vártam hogy hazaérjek és tudjak egy kicsit aludni, pedig 9-kor feküdtem és 7-kor keltem. Nem tudom, hogy mi állhat a háttérben, mert nyár elején voltam ugyanezzel a problémával orvosnál, elküldött egy teljes vérképre azon minden stimmelt, semmi sem volt + vagy -. Ha valakinek van valami ötlete, vagy hasonló cipőben jár megköszönném ha megosztaná. Egyébként 170 centi vagyok 65kg és 19 éves. Már nagyon sokat változtattam, főleg a táplálkozásomon de egyenlőre sajnos semmi változás. A huzamosabb idejű nyári melótól vártam a felfrissülést, mert az fizikai munka volt, de csak rosszabb lett sajnos.

2022. szept. 2. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Depresszio?
2022. szept. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igazából konkrétan azt se tudom mit jelent a depresszió.

De nem hiszem, mert amúgy a mai napot is tökre élveztem. Tehát nincs gondom se azzal ha emberek közé kell menni, se azzal hogy tanulni kell. Igazából a melóval se volt bajom csak nagyon elfáradtam, de ott is jó volt a társaság. Van párom is, tehát alapvetően próbálok normális életet élni és csöppet sem vagyok gátlásos semmilyen téren. Sőt rengetszer megkapom hogy milyen pozitív vagyok.

2022. szept. 2. 21:01
 3/3 anonim válasza:
Először is meg szeretném jegyezni, hogy a depresszió nem jelenti azt, hogy valaki állandóan szomorú. Van több pszichológiával foglalkozó oldal is ami bővebben kifejti a tüneteit/okait. Érdemes utánanézni ennek is. A másik ok lehet a pajzsmirigy alulműködés, ami fáradságot, hideg végtagokat, testsúly ingadozást, magas koleszterinszintet okozhat.
2022. szept. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!