Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 6 napja sajog a fejem, 29...

6 napja sajog a fejem, 29 éves Férfi vagyok , ősze köthető ez a most érkezett rossz idővel? Valaki más is van így?

Figyelt kérdés
2022. szept. 4. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Biztos hogy nem.Mérjél vérnyomást.
2022. szept. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Nincs is rossz idő.
2022. szept. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
117, 85
2022. szept. 4. 19:35
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazából ez a hirtelen őszi időre bejött ez a idő arra gondoltam hogy lehűlt a levegő
2022. szept. 4. 19:49
 5/6 XD :) válasza:

Én csak azt hallgatom, hogy mindenkinek fáj a feje, nekem is 2 hete egyszer-kétszer nyilalt, pedif nem szokott.


Nem vagyok tapasztalt, fejfájás témában, de szerintem tuti az időjárásnak is köze lehet hozzá.;)


Ajánlom a foghagyma tablettát, omega3-at és a sok vizet. ;) Olvass utána, ha van időd!

2022. szept. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Meton ***** válasza:
A hideg miatt van, csökken a belső hőmérsékleted. Vegyél fel egy pulóvert, ha nem akarsz megfázni. Igyál forró teát, bár 3 nap után már lehet, hogy megfáztál. Én ilyenkor már benyomom a fűtést, mert 1 fokot is meg lehet érezni. Vagy tényleg vegyél fel pulóvert.
2022. szept. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!