Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Vérszagot érzek egész nap,...

Vérszagot érzek egész nap, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Mióta reggel felkeltem, folyamatosan vérszagot érzek. Azt vettem észre, hogy a hálószobában jobban érződik, de körbeszaglásztam és nem találtam az eredetét. Amikor kimentem az udvarra, odakint is érződött. Kezdem azt hinni, nem jön valahonnan a szag, hanem az orromban lehet valami. Nem vérzik amúgy, utoljára hetekkel ezelőtt volt egyáltalán orrvérzésem, úgyhogy nem az a baj. Mondjuk napok óta elég gyakran tüsszentgetek, szerintem allergiás vagyok, ezzel lehet összefüggésben? Attól még, hogy nem látom, lehetséges, hogy a sok tüsszentéstől, orrfújástól valami kis hajszálér elpattant az orromban és ilyen erősen érzem a szagát? Mondjuk amikor vérezni szokott az orrom, a számban is szoktam érezni a véres ízt, de most azt nem érzem, csak a szagot.

2022. szept. 6. 09:45
 1/5 A kérdező kommentje:
Még az jutott eszembe, hogy itt a hálószobában az ablak mellett érződött leginkább a szag és mint mondtam, kint is éreztem. Lehetséges, hogy valami növényt érzek, aminek ilyen vérre emlékeztető szaga van?
2022. szept. 6. 09:47
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy enyhe melléküreg-gyullladásod van
2022. szept. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
nem lehet hogy épp menstruálsz?
2022. szept. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet az orrodban van valami. Fül orr gégész? Lehet van egy picike polipod megsérült, de akár a száradt, kirepedezett nyalkahartya az allergiatol.
2022. szept. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! A kérdés kiírása után pár órával magától elmúlt és azóta nem éreztem a szagot.
2022. szept. 10. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!