Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szoktál beteg lenni?

Szoktál beteg lenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Néha elgondolkodok hogy nem szoktam egyáltalán beteg lenni...

Sem láz sem nátha se semmi gondom bajom nem szokott lenni.

5 éve dolgozok de egyszer se voltam táppénzen.

Max 1-2 szer voltam kicsit megfázva meg 1-2 szer lázas de másnapra mindig kutya bajom volt.


25/F


Nyilván ez jó meg minden de néha érdekes ebbe belegondolni hogy alig kapok el valamit inkább semmit. Pedig most is munkatársamék fele beteg most kezeltünk is. Volt aki Covidos lett de aznap beszéltünk meg uyganúgy keeztfogtunk és mégsem kapom el..


2022. szept. 27. 23:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Hasonlóan vagyok én is, az elmúlt 10 évben max. torokfájásom volt egy párszor, az is olyan, hogy elmúlt magától.
2022. szept. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonlóan vagyok szerencsére, egy évben max 2-3szor van, hogy kicsit megfázom, ez egy napig tart, kis torokfájás meg fejfájás. Ritkábban van, hogy láz is társul mellé de az is csak egy napig tart összesen, elmúlik magától. Talán azért is múlik el hamar, mert nem szedek be lázcsillapítót fölöslegesen, elvileg 39 alatt nem is kell,ha az alatt szedi valaki, az csak elnyújtja a betegséget. Illetve a hideghez is hozzá szoktatom a testemet időben, sosem öltözök vastagan télen sem annyira.
2022. szept. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Boldog 20-as évek... ha eltekintek a kullancs által okozott agyhártya gyulladástól, szinte nem is voltam beteg. A világot fel tudtam volna emelni, és kiforgatni a sarkaiból. Erős, sportos fizikumom volt, ám a 40-es évek közepére már beütött pár dolog. Ízületi és vérnyomás problémák, alvás gondok, stressz és a mindennapi élet ügyes bajos dolgai meglátszanak az emberen. Még jó hogy van az asszony akinek panaszkodhatok :D

Használd ki az időd, mert észre sem veszed , és a 20-as éveid elrepülnek. Keress egy jó nőt, szerelmet, utazz sokat, vagy csak légy boldog, mert az élet hozhat olyan pillanatokat, amiben megbánás lehet, amiért nem tettél meg valamit.

2022. szept. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
De jó olvasni titeket! Én csak beteg szoktam lenni, 3-4 összefüggő napnál tovább nincs, hogy ne döntene le valami. Az elmúlt években teljesen leromlott az egészségem, tombolnak a krónikus betegségeim is. Olyan a testem, mint egy dominó, valami tönkrement és borul szépen minden.
2022. szept. 28. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 4 éve volt egy időszak, amikor minden hónapban beteg lettem. De az inkább szerintem lelki eredetű lehetett valahogy, mert nem szerettem a munkám. Most már lassan 3 éve még csak enyhe náthám se volt, pedig az én környezetemben is volt bőven covidos meg mindenféle beteg.
2022. szept. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, én is elgondolkodom, hogy sokat vagyok e beteg, vagy nálatok mi számít annak.

2009-ben H1N1 miatti influenza (abba a suliba jártam csepelen ahol kirobbant).

2016. február influenza, az egész iroda lázasan járt be.

2021 november covid, karantén, hazaküldtek, de csak az orrom folyt.


Ezeket leszámítva nem voltam betegállományban, de évente 2-szer megfázok, ami kimerül rekedt hangban és hogy többször nyúlok zsepi után, no meg brutál orrhangom van, de mellette dolgozom.

2022. szept. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, sztem az még belefér ha éppen nagyon erős járvány van, H1N1, covid az irodában, és beviszik, akkor te max egy- két napig szXrul vagy, és otthon maradsz. Ilyenkor ez kivédhetetlen.
2022. szept. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Metionin ***** válasza:
100%
Nem, igazából mindig is úgy volt pár évente egy magfázásom, amíg össze voltam zárva sok emberrel pl. iskolában, diákmunkán és tőlük elkaptam. Amúgy olyan 10 évente van egy náthám és annyi. Huszonévesem volt egy tök random vesemedencegyulladásom, amit fogalmam sincs hogy szedtem össze, illetve 2 db lábon kihordott tüdőgyuszim (egy gimis koromban, mert hidegben aludtam hónapokig, másik egyetemista koromban, mert hidegben éjszakás műszakoztam).
2022. szept. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Térjünk rá vissza 26 év múlva. Egyszer voltam a 27 év meló év alatt.

51/F

2022. szept. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!