Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hahó! Nem szeretnék menni egy...

Hahó! Nem szeretnék menni egy bizonyos helyre, jó volna betegnek lenni az napra amikor lesz az esemény. Mit csináljak, hogy elég beteg legyek ahhoz hogy ne kelljen menni?

Figyelt kérdés
De nem szeretnék hosszú ideig beteg maradni, ha lehetne már másnap suliba szeretnék menni! :)

2012. dec. 17. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
a hasmenésbe nem tudnak belekötni, guttalax cseppek vagy vmi hasonló
2012. dec. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

3. Sós kávé: igen... igen sós kávé. A sós kávé hatását nem tudom de állítólag lázas leszel tőle. Sós tejet ittam már, hát az valami borzalom! Az eredmény?: hányinger, torokfájás, szédülés, fejfájás. Szerintem hőelmelkedésem is lehetett. Este játszd el, hogy nem érzed jól magad erre a tipikus szülői válasz, hogy holnapra elmúlik és ezzel véget is ért. Korán feküdj le, játszd el, hogy alszol vagy aludhats is. Másnap korábban kelj fel, mert akkor elkészítheted a sós tejedet/kávédat anélkül, hogy feltünést keltenél.


4.Narancsos, grapefruit-os tej: állítolag isteni finom és fosat mint az állat! Csavard ki a narancsot/grapefruit-ot és öntsd a levét HIDEG tejbe! Ez azért fontos mert ha túl meleg a te, kimegy narancsból/grapefruit-ból a savak így már nem fosat meg. Az eredmény?: fosol. Minél érzékenyebb a gyomrod annál többet ülsz majd WC-n. Érdemes úgyidőzíteni, hogy pont idulás előtt jöjjön ráda majdbefosok. Jó WC-ntöltést!


5.Ketchupos tej: Az íze egész jó. Állítólag nagyon könnyen megfosat. Vegyél egy pohár hideg tejet, tegyél bele annyi ketchupot, hogy jó piros legyen a löttyöd, majd idd meg! Eredmény?:fosni fogsz, mint a murányi kutya!


6.Kréta: Vigyázz vele: állítólag ha allergiás vagy rá akkor akár kórházba is kerülhetsz! Az osztálytársnőm evett a nagyobbik krétából egy felet és másnap 42C fokos láza volt. Elég durva lehetett... Szerintem előbb a kisméretűből is elég ennyit megenni és először régi krétát mert ebbe kevesebb a méreg, de lázat azt okoz(amit még anyudék használtak) egyél utána jöhet a mostani kréta ha ez sem válik be, jöhet szép lassan mindig nagyobb adag. Ha felszippantod a krétát, akkor állítólag orrvrzést okoz ezt már inkább nem próbálom ki.

2012. dec. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
A szomszéd fiú evett 1 evőkanás sót és kb. 2 perccel utána okádott mint az állat!
2012. dec. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket
2013. máj. 24. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!