Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mostanában reggelente hányinge...

Mostanában reggelente hányingerem van, szinte minden reggel. Ezzel mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés

Hétfő óta minden reggel hányingerem van, de olyan szinten, hogy öklendezek. Pedig nem ettem, és nem ittam semmi olyat. Próbálom magamat nyugtatni, hogy nem fogok hányni, de hiába. Valamiért azon is "pánikolok" hogy mit szólnak hozzá az emberek. És így egyre erősebb. Gondoltam, hátha fáradtság miatt van, de már azt is kilőttem. Ezzel mit tudnék csinálni? Segítsetek légyszi, mert életem legrosszabb napjai.


Köszi!



2022. szept. 28. 18:51
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
Azért annyit megíthatnál, fiú vagy lány, mert lehet terhesség jele is.
2022. szept. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
17/F
2022. szept. 28. 19:00
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
Ez lehet stressz miatti refluxos tünet. A szorongás miatt a tested működése is képes megváltozni ilyenek a refluxos tünetek pl: gyomorsav vissza megy a nyelőcsőbe, gombóc érzet a garatban, hányinger , öklendezés, keserű íz érzete. Estére olyat egyél ami lefogja a gyomorsavat pl:zab, kenyér és kerüld a zsíros ételeket.
2022. szept. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És ezzel lehet valamit kezdeni, hogy elmúljon?
2022. szept. 28. 19:03
 5/10 anonim ***** válasza:
Oldani kell a stresszt, kicsit pihenni étrendet módosítani. Ihatsz hársfalevél teát vagy citromfű teát. Edzés is jó hatással van a rá persze nem túlhajtva magunkat.
2022. szept. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én egyáltalán nem érzem magam stresszesnek. És ez előjön néha este is.
2022. szept. 28. 19:10
 7/10 anonim ***** válasza:
8%
Attól még lehet refluxod :D nagyon sok reflx van. Ha tipikusan este érzed az éjszakai reflux ezzel nem árt orvoshoz is menni. Nekem a homeopátia bevált rá.
2022. szept. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Meg így konkrétan nem is merek suliba menni, mert az első két órában rohangálok a mosdóba.
2022. szept. 28. 19:13
 9/10 anonim ***** válasza:

Vegyél rennie tablettát inkább a cukormetes verzióját javaslom.

De ha egy héten belül nem múlik el ez a savazás feltétlenül menj el dokihoz mert a gyomrod nagyon bánhatja majd.


[link]

2022. szept. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a segítséget.
2022. szept. 28. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!