Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet ez ennyi ideje?

Mitől lehet ez ennyi ideje?

Figyelt kérdés

4 évvel ezelőtt kezdődött nálam egy ilyen heves szívdobogás érzés, akkor mentem el vele legelőször orvoshoz. Az a baj nem tudom mihez kötni, mert nem folyamatos, hanem általában este lefekvéskor jelentkezik, de nagyon ritkán van, hogy napközben is érzem. Semmi rosszullét nincs mellé, csak a szívdobogás. Az a helyzet, hogy az orvos mindig mindent rendben talált, és azt mondogatja, hogy rettenetes keveset iszom, és hogy a stressz ezt kiegészíti. Most talán 1 évig nem éreztem, most egy pár napja időnként megint van.

Nyilván tudom, hogy itt az orvosnál senki sem lesz okosabb és nem is távgyógyítást várok, csak reménykedem hátha volt már valaki így és talált-e rá megoldást.



2022. szept. 29. 23:23
 1/4 anonim ***** válasza:
A pszichológus a megoldás, mivel a szorongás pszichés betegség.
2022. szept. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem szorongok. Hála istennek minden rendben van az életemben, nincs miért szorongjak.

Persze kisebb stressz hatás ér pl a munkában néha mint mindenkinél.

2022. okt. 1. 00:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Megállapították, hogy nincs baja a szívednek. Hát akkor sorry, de csak pszichés lehet.
2022. okt. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Reflux is csinál ilyen A típusos tünetet.
2023. aug. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!