Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ajánlanátok gyógyszert,...

Fodri kérdése:

Ajánlanátok gyógyszert, vitamint vagy hasonlót amitől egész nap alatt energikusabb lehetnék?

Figyelt kérdés

Én szigorúan nem drogra gondolok, hanem vény nélkül kapható megbízható gyógyszer kellene.

Én egész nap álmos vagyok és ahogy hazaértek 1. dolog az hogy alszok 3 órát, még akkor is ha éjszak a 8 órát alszom. Ez ellen kéne vmi.


2010. szept. 26. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:
mennj el dokihoz, teljes vérképet nézetni, mert szerintem v vashiányod van, v vmi fontos dologból kevés van a szervezetedben.ha kiderül, ír majd fel vmit.lehet, nem is gyógyszert, csak vmi vitamín bogyót
2010. szept. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Fáradságra nagyon jó a Magne B6. De nekem ez válik be: Este 10:30kor fekszem,reggel 6:00kor kelek utána hideg-meleg váltó zuhany. Ne aludj annyit! Minél tovább van kikapcsolva az agyad(tehát alszol) annál fáradtabb vagy. Elhiszem,hogy 8-10óra munka után fáradt az ember,de a padban ülve,a semmittevés jobban elálmosítja az embert,de mondom a magne b6 az jó.
2010. szept. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Coenzim Q10 kapszula, nekem nagyon bevált, az Ökonetes nagyon jó minőségű elméletileg és gyakorlatilag is, de van azt hiszem a Bérestől is, abban több az adalékanyag, de én azt is szeretem, bár azt csak olyankor veszem, amikor az Ökonetes még nem jön meg (azt úgy kell megrendelni "tanácsadótól"). A Béres-félét (ha Béres egyáltalán, amiről beszélek) bármelyik drogériában vagy Tescoban is megkapod, olyan 3500 HUF körül mozog a 60 szemes (ebből 2 szemet kell bevenni). Az Ökonetes 30 kapszulás és valamivel több, mint 4000 HUF az ára, tehát drágább, de nagyobb tisztaságú. Remélem még aktuális voltam.
2010. okt. 1. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!