Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan lehetnék energikusabb?

Hogyan lehetnék energikusabb?

Figyelt kérdés
6 óra munka, aztán iskola, edzeni is szeretnék elkezdeni, néha viszont azt érzem nincs mindenre energiám. Van valakinek jól bevált ötlete?
2011. szept. 3. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Csukd be a szemed képzelj el számokat (ugy 100-ig)és gondolj valakire akit szeretsz .Nálam bevált.
2011. szept. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ne eddzél, illetve csak kis mértékben.

A 6 óra munka, utána iskola, és tanulás is, éppen elég fárasztó. Egy kis pihenés neked se árt.

Gondolom, ez esti képzés lehet, ha előbb dolgozol, és aztán mész iskolába.

Esetleg ha valamelyik nap nincs iskola, akkor belefér az edzés. Viszont megállás nélkül nem szabad hajtani, munka+suli+tanulás otthon+edzés már nagyon sok szerintem egy napra. Én mindenképp pihenésre használnám az időt, hogy másnap fitt legyek. Különben a munka illetve a tanulás rovására megy az egész. Majd elkezdesz edzeni, ha végeztél ezzel az iskolával. Vagy ha valamelyik nap nincs iskola, pl hétvégén, akkor majd edzhetsz a munka mellett.

2011. szept. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A pihenés nagyon fontos, csakhogy szellemi munkát fizikai tevékenységgel lehet kipihenni és fordítva. A tanulás márpedig szellemi igénybevétel, a munkádról nem tudunk, de mindenesetre ezek figyelembevételével dönts
2011. szept. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!