Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Néhány napja az egész testembe...

Néhány napja az egész testemben erős mentolos, bizsergő érzést érzek, mintha be lenne kenve mindenem izomlazitók krémmel. Leginkább a végtagjaimban érzem, de néha a fejem búbjában is, sőt a számban, szememben is. Mitől lehet ez?!

Figyelt kérdés
Nemrégiben hasonló zsibbadást éreztem, akkor csinaltak koponya és gerinc MRI-t, mellkas CT-t, szívultrahangot, EEG-t, hasi UH-t, mind negatív.

2022. okt. 9. 13:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem hipochonder vagy.
2022. okt. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Használsz izomlazító krémet? Talán nem mosódott ki rendesen a ruhádból.
2022. okt. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Kedves Kerdezo! Ez rengeteg komoly vizsgalat! Mennyi idos vagy? Van valamilyen betegseged? Haziorvos irta ki? Meddig tartott a tunet?
2022. okt. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Utolsó: ma voltam László kórházban immunológián, igen széles panelen kezdték el a kivizsgálást.

33 éves nő vagyok, nincs tudomásom meglévő betegségről. A tünetek 6 hete napi szinten folyamatosak, de nem állandóak.

2022. okt. 10. 10:51
 5/13 A kérdező kommentje:
Sajnos a legtöbb csontvelőrák érintő értek magas lett. (Alfa-béta globulin, immunglobin, stb) :(
2022. okt. 10. 13:42
 6/13 anonim ***** válasza:
Van valamilyen multbeli serulesed / csont/, valami kinoves barmi? Nem okozott panaszt, megszoktad? Most merre tovabb?
2022. okt. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mitmondtak az orvosok miköze van a csontvelőráknak a mentolos bizsergéshez?
2022. okt. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szia Kerdezo! Mi lesz a kovetkezo vizsgalat? Mondtak mar valamit?
2022. okt. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Voltak további vérvizsgálatok, 7-10 nap múlva lesz eredménye, utána döntik el, hogyan tovább. Egyelőre semmi mást nem tudok.

A cinikus kommentelőknek annyit mondanék, hogy tapasztald meg, milyen, mikor egy ilyet az arcodba tolnak a “semmiből”, és utána gondolkodj el!

“Ember…”

2022. okt. 10. 17:59
 10/13 A kérdező kommentje:

Hatodik:

Nincs sérülés, nincs csontkinövés, legalábbis nem tudok róla. Gyakori végtagfájdalom, az utóbbi hetekben “mentolos” égő, bizsergő végtagfájdalom és mint kiderült, magas feherversejt szám.

Alfa1-2 globulin, béta 1-2 globulin, IgA, IgG, IgM magas.

2022. okt. 10. 18:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!