Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért ennyi a vérnyomásom?

Miért ennyi a vérnyomásom?

Figyelt kérdés

140/52 92 pulzus


Pulzusom az sosincs 80 alatt, a vérnyomásom meg szokott magas lenni.


52 nem alacsony?


20 éves vagyok és férfi.


2022. okt. 25. 13:13
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem nagyon tudok aludni, van hogy 2-öt alszok, van hogy 5-öt. De azt is délelőtt. Most ma kicsit tudtam többet, de nagyon tompa vagyok.
2022. okt. 25. 13:16
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
A faxból tudjuk ez alapján, ballagj el egy orvoshoz.
2022. okt. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Voltam már, volt rajtam 24 órás mérő. Akkor jó volt, egy kettő volt magas. Pulzusom a gond inkább, mert mindig magas.
2022. okt. 25. 13:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem dolgozol? Lehet nem vagy kifáradva és ha nappal alszol, akkor éjjel nem is tudsz.
2022. okt. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
minek méregeted állandóan?
2022. okt. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert a méregetéssel stresszeled magad.A vérnyomás mérésnek is vannak testhelyzeti szabályai.
2022. okt. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem méregetem folyamatosan, kb heti 2-szer. Pulzusom érezhetően magas, mert érzem, hogy kiakar ugrani a szívem a helyéről.


Nem dolgozok, mert taasztalat nélkül sehová nem vesznek fel, és nem is merek elmenni, mert félek, hogy felkell mondanom azért mert napokig nem megy majd az alvás. Lehet butaságnak hangzik, de ez van. Nem tudom mit kezdjek az életemmel sajnos.

2022. okt. 25. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!