Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek hogy ne legyen...

Mit tegyek hogy ne legyen alacsony a vérnyomásom?

Figyelt kérdés

Koffeines italokon kívül mert azoktól ég a gyomrom.

Sajnos olyan gyógyszert szedek ami leviszi a vérnyomást pedig alapból se volt magas.

Tegnap mértem 91/52 volt és olyan fáradt voltam alig éltem mindent nehezemre esett csinálni ez így nagyon rossz...



2022. aug. 22. 13:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%

sportolsz valamit?


Próbálj futni, vagy esetleg nordic walking-ozni, vagy egyéb, kevésbé megterhelő napi szintű sportot.

2022. aug. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem sportolok, nagyon fáradékony vagyok egész nap, nehezek a szemeim is... Még a lépcsőn felmenni is nehéz néha, nem tudom hogy sportoljak így 😅
2022. aug. 22. 13:37
 3/14 anonim ***** válasza:
87%

2: elhagyod magadat.


Nem rögtön kell lefutni a maratont. De ha minden nap plusz 2x felmész a lépcsőn, majd egy hét múlva háromszor, egy hónap múlva megy 4x.... akkor lesz erőnléted.

2022. aug. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%
Olvass híreket!
2022. aug. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem még ennél is alacsonyabb szokott lenni. Hiába mozgok, hiába iszok, én még kávét is. Álmos, fáradt vagyok.
2022. aug. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én is hiába ittam energiaitalt amikor már az után is ásítoztam abba hagytam. És az a baj, hogy ezt a problémát az orvosok se veszik komolyan pedig elég nagy baj az, hogy az ember folyamatosan fáradt, nem tud koncentrálni.
2022. aug. 22. 14:07
 7/14 anonim ***** válasza:
Túlsúlyos vagy?
2022. aug. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem, normális testsúlyom van.
2022. aug. 22. 14:44
 9/14 anonim ***** válasza:

És milyen gyógyszerek viszik le a vérnyomásodat? Mi az alapbetegséged?


A mozgás tényleg segítene rajtad...

2022. aug. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Pulzuscsökkentőt szedek próbáltam felezni a gyógyszert de úgy meg nem elég visszatér tőle az erős szívdobogásom. Egyenlőre nem mondtak betegséget jövőhéten megyek még orvoshoz de azt mondták a szívem egészséges szóval egyelőre nem tudom😕
2022. aug. 22. 14:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!