Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy élted meg, hogy elveszíte...

Hogy élted meg, hogy elveszítetted szeretett munkahelyedet, ahol régóta dolgoztál?

Figyelt kérdés

Én súlyos lelki beteg lettem.

Nem látok kiutat.



2022. okt. 29. 08:08
 1/7 anonim ***** válasza:
28%

Szeretett munkahely???

Életemben nem láttam még olyat. Mindegyiket gyűlöltem az összes szemét rohadék gyökérrel egyetemben, akik megkeserítették az életemet.

2022. okt. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Milyen munkahely ? Olyan nincs !
2022. okt. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne viccelj már kérdező. Én az összes munkahelyemet szerettem, egyet kivéve, de tuleltem mindegyik elvesztését.


A munkahely egy "buborék", ami nem örök, és gyakran kipukkan.


Új ismeretekre, új ingerekre, élményekre pedig mindenkinek szüksége van.


Én például 32 éve dolgozom és 5 évente váltok, akármilyen jó is... Több pénzért ráadásul.


Ez normális dolog, mi emberek életük során többször is ateljuk, az élet nem áll meg. Van élet minden munkahely után is.

2022. okt. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Önismerettel. Utána jártam valójában mit nem tudok feldolgozni.
2022. okt. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Én 4x kaptam "pihenőt" mivel elég zűrös voltam fiatalabb koromban. Szörnyű volt, szenvedtem. Elmentem mindenféle alkalmi munkára, sőt még gyárban is dolgoztam. Nem nekem való... De mivel jó vagyok a szakmámban ezért ötödjére is visszahívtak. Ez volt 2020-ban. Azóta nem csinálok olyat, h elalszok meg nem megyek, mert épp nincs kedvem. Befejeztem a trógerkedést, és idén meg lett a gyümölcse, mert kaptam a nevemre egy kocsit. :D De bele halnék, ha mást kéne csinálnom, szóval megbecsülöm mostmár.
2022. okt. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Soha ilyet nem éreztem, nem is értem miről beszélsz.

Minden munkahelyemen én mondtam fel, mert elegem lett és több pénzt, színvonalasabb melót akartam. Ráadásul a felmondásom után nem sokkal 2 helyre is visszahívtak. Ez baromi jót tett az önbizalmamnak. Illetve jut eszembe 2 megszünt.

De az egyiknél pont a fősuli végén jártam a nyelvvizsga és államvizsga kapujában, a másiknál meg már babát terveztünk. Így pont jól is jött a megszűnés dolog.

Szerintem túlértékeled ezt a munkaalapú társadalom agymosást. A csoda munkahelyeden kívül van életed? Magánéleted rendben van?

Egyetlen dolog miatt tudom elképzelni, hogy megtörjek, ha a létfentartásomat veszélyeztetné a munkahelyem megszűnése.

2022. okt. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Feldolgozni soha nem lehet teljes mértékben. Sokak szemében furcsa, ha valaki szereti a munkáját. A mai világban nem értékelik a lelkiismeretes munkaerőt. Ez nagy tanulság volt számomra. Nagyon közel álltam az öngyilkossághoz. Az állataim szeretete adott erőt a folytatáshoz.

2022. okt. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!