Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki az első hullámban elveszít...

Aki az első hullámban elveszítette a munkahelyét, kapott álláskeresésít , majd ujra dolgozott de megint elveszítette munkahelyét az kap vmilyen támogatást?

Figyelt kérdés

mert sajnos most (alig vagy inkább) sehol nem alakalmaznak.

Erre a kormány mit eszelt ki, vagy neki mindeggy ?

Vendéglátosról van szó



2020. nov. 11. 17:21
 1/8 anonim ***** válasza:
21%

Az első hullám után kaphatott, volt rá külön program.

Most egyenlőre nincs erre külön ilyen támogatás.

2020. nov. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
A kormány leszar téged! Fizetjük a mérhetetlenül magas adó- és járulékterheket, a fizetésünk legalább felét, amikor jól megy és van miből. Amikor meg komplett szektorok állnak le, akkor a kormány azt mondja, hogy így jártál, köszönik a korábbi befizéseidet, de ők nem azért vannak, hogy holmi szociális hálót tartsanak fenn.
2020. nov. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Ha kihasználtad a 90 napot, akkor most nem jár álláskeresési sajnos. Esetleg próbáld meg az aktív korúak ellátását igényelni, kb. 22 ezer Ft.
2020. nov. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
13%

Nem a kormánynak kellett volna kieszelnie bármit is (az köszöni, jól megvan), hanem a jóembernek már az első hullám idején.

Lenin is megmondta már annak idején: ami nem megy, azt nem kell erőltetni!

2020. nov. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
a kormány elengedte a dolgozó emberek kezét semmi támogatást nem adnak.
2020. nov. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
9%

Tudom hogy amit most le írok könnyűnek lehet venni, de ilyenkor kell egy olyan meg takarítás vagy otthoni spórolt pénz amihez hozzá tudsz nyúlni.

Sajnos én is el veszettem a munkahelyemet még áprilisban a munkaügyitől nem kaptam semmit mert azt már ki használtam így hozzá kellett nyúlnom az meg takarításomhoz ami segített amíg nem találtam egy másik munkahelyet.

Tisztában vagyok vele hogy jelenleg az országban kevesen tudják ezt meg oldani, de lenni-e kell az ilyen helyzetekre 3-12 havi megtakarításnak.

Nehéz ennyi pénz össze spórolni, de nem lehetetlen. Tudom saját magamon tapasztaltam.

2020. nov. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Le írom az igazságot és jön a le pontozás.

Ki érti ezt.

2020. nov. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
94%
Nem azzal van a gond, hogy azt javaslod, félre kéne tenni. Nekem az a problémám, hogy az országban megtermelt javak 60-70%-át az állam szedi be, majd amikor gáz van (amit részben ő idézett elő), akkor nem segít. Hanem hozzád hasonló hozzáállással azt mondja, hogy miért nem tettél félre, hát így jártál. Amíg te mondod ezt, az nem gáz. Ha az állam mondja, aki egyébként lehetőséget sem ad a spórolásra, mert beszed tőled és a munkahelyedtől mindent, az nagyon nincs rendben.
2020. nov. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!