Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon fáradt vagyok a nap 24...

Nagyon fáradt vagyok a nap 24 órájában már több éve, lehet hogy az alacsony fehérvérsejtszám az oka?

Figyelt kérdés

Bármennyi kávét, energiaitalt iszom nem használ. Volt hogy kihagytam napokat hátha hozzászoktam és azért nem érzem. De ez nem normális. Lehangolt vagyok és gyűrött ha nem alszok napi 12-14 órát ami lehetetlen.

Heti egyszer sikerül kialudnom magam, de az csak másnapig elég.


A fehérvérsejtszámom évek óta nagyon alacsony. 0,01-0,02 a 2,5-höz képest azt hiszem az a normális. A pajzsmirigyemre gyanakodtam eddig, de az már fél év alatt javult sokat a gyógyszer miatt. Meg azt kezelem, úgy érzem az rendben van.

A fehérvérsejt mit csinál hogyha hiány van belőle? Van rá gyógyszer hogy pótolni tudjam? Lehetek attól fáradt?


2022. nov. 3. 14:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Próbáld ki az actival energia tablettát
2022. nov. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mindent kipróbáltam már, ilyen vitaminok meg tápanyagok nem segítettek.
2022. nov. 3. 14:16
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát az baromira nem normális, ha alacsony a fvs szám, talán ki kellene vizsgálni, nem gondolod?
2022. nov. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Lehet depresszió is.
2022. nov. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#3-as ki lett vizsgálva, azért tudom hogy alacsony... Valami gyógyszer van rá?


Depresszió miért okoz ilyesmit?

2022. nov. 3. 14:39
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
5# hát mert így hat az agyra. A depressziósok néha annyira fáradtnak érzik magukat, hogy az ágyból sem képesek kikelni.
2022. nov. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De a depresszió okoz fehérvérsejtszámcsökkenést ilyen drasztikus módon? Én erre voltam kíváncsi mikor kérdeztem mi köze hozzá.
2022. nov. 3. 14:43
 8/12 anonim ***** válasza:
53%
nem tudom
2022. nov. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Én sem :/


Már majdnem fél milliót költöttem kivizsgálásokra de még nem tudni semmi hasznosat.

2022. nov. 3. 15:05
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem az új urológus lazán tudott megoldást arra, amire a régebbi nem. Esetleg próbáld meg te is , hogy másik doktorhoz is elmész.
2022. nov. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!