Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Titeket is kikészít ez a front?

Titeket is kikészít ez a front?

Figyelt kérdés
Fejfájás!
2022. nov. 3. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs semmi panaszom most.
2022. nov. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
ki:(
2022. nov. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22%
Életemben nem éreztem meg egyetlen frontot sem. Egyáltalán mitől különleges? Hőmérséklet máskor is változik (naponta, sőt egész nap), légnyomás is, szél is fúj gyakran.
2022. nov. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
ad #3: én is ezt hittem 25 éves koromban. Amikor elmondtam a munkahelyemen, a kolléganők kiröhögtek: lehet, hogy én nem érzem, hogy a frontok hatással lennének rám, de ők észrevették rajtam.
2022. nov. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%

4.

Csakhogy én 2x ennyi éves vagyok.

És persze ez továbbra sem válasz arra, hogy egy ember által kb 150 éve önkényesen külön is létrehozott elméleti kategória (=front), ami ugyebár egyébként máskor és máshol is előforduló időjárási folyamatokat tartalmaz, miért kéne extra hatással lennie az emberre?

2022. nov. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

5-ös mégis miért kell efelett értetlenül állni. Az állatok téli álmot alszanak, akkor minket miért is nem befolyásolhat az időjárás?


Örülj neki, hogy nem vagy erre fogékony. Ém 26 évesen borzalmasan viselem a frontokat. Fájnak az ízületeim és enyhe migrénes rohamaim vannak. De olyanok, hogy random jön a semmiből. Szerencsére csak 1-2x volt súlyos rohamom, de a héten volt több kisebb, most is be kellett vegyek egy gyógyszert abban a pillanatban, amikor itt éktelenül elkezdett szakadni az eső, mert belémnyillalt sajnos. A vicc az, hogy eddig a héten a bal szemem lüktetett, most a jobb. XD

2022. nov. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2022. nov. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!