Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » SOS! Farokcsont mitől fájhat?

SOS! Farokcsont mitől fájhat?

Figyelt kérdés
Mámától fáj a farokcsontom mikor járkálok, vagy ülök. Mitől lehet? Már úgy fáj a farokcsontom, hogy alig tudok járni. Mi lehet ez? Tegnap volt rajtam rövid ujjú póló, és nem volt betűrve a nadrágomba és éreztem hogyan átsuhan a hideg szél a hasamon a derekaimra. Mitől lehet ez? Kérlek segítsetek!
2022. nov. 11. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
A farokcsontod azért fájhat mert elestél és eltört vagy a sok üléstől. A szél meg azért fút át mert nem volt rendesen szigetelve. Ne járkálj szélben egy száll pólóban nem jó.
2022. nov. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem segítség, de a héten nekem oa nagyon fájt, volt, hogy lépni sem bírtam. Nem volt baleset, vagy törés.
2022. nov. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem volt nekem sem baleset se semmi. Nem ülök sokat, álló munkát végzek. Munkában elkezdett fájni.

2. És mi segített? Mitől lett vajon kitutódott? Mi segítene nekem ebben?

2022. nov. 11. 22:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel lesugárzó fájdalom, ami vagy egy porckorong közeléből vagy izületi problémától származik.
2022. nov. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem kamaszkoromban sokszor volt ilyen, azota nem. Lehet koze van a novekedeshez.
2022. nov. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!