Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet téveszme és hogy beképez...

Lehet téveszme és hogy beképezelem magamnak?

Figyelt kérdés
Tehát félek már rég óta a szívebetegségektől és be tudok magamnak magyarázni mindent és amikor sportolok vagy akármit csinálok ami nagy pulzust idéz elő, kívülről úgy érzem mintha össze vissza verne a szívem de amikor megnézem magamnak akkor normálisan ver csak gyorsan, és ahogy a kezem el veszem a szívemtől már egyből úgy érzem mintha máskép verne, ilyen van? És ha igen mit lehet tenni, hogy ez el múljon ?

2022. nov. 12. 09:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedben elmennék egy kardiológiai vizsgálatra, hogy kizárjam a valós szívproblémát.
2022. nov. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Voltam minden évbe, volt többször ekg, és volt szívultrahang is ezért érdekes, hogy orvosok nem találnak semmit és én ilyeneket produkálok magamon
2022. nov. 12. 10:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Gyakori a hipochondria, de nem halálos.
2022. nov. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hogy lehet hogy el múljon ?
2022. nov. 12. 13:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Közhelyes, de a megfelelő hobbi, amit tényleg kitartóan, kedvvel csinálsz hatásos. Mondom ezt ex hipochonderként. Tudom mennyire nehéz, kitartást kérdező!
2022. nov. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Edzeni szeretek nagyon, és épp ez is közre játszik, hogy félek hogy edzés közbe lesz valami a szívemmel
2022. nov. 15. 23:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Edzésen kívül nem más hobbi, amit szívesen űznél?
2022. nov. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ezt akarom és ezt is fogom
2022. nov. 16. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!