Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egész éjszaka rémálmaim...

Egész éjszaka rémálmaim voltak, azóta is nyomott vagyok, mit csináljak, hogy jobb hangulatom legyen?

Figyelt kérdés

Először azt álmodtam, hogy patkányok rágják a lábam, majd emiatt elfertőzödött a seb és az egész testemben férgek mászkáltak. Dokit akartam keresni, de nem látott el egyik sem, a patkányok és a férgek meg csak egyre szaporodtak.

Utána meg olyan álmom volt, hogy akire szoktam vigyázni 1,5 éves kislány, az beleesett egy kútba. Odamentem a kúthoz, de a kislány elmerült, én utánaugrottam, de mire felhoztam, eszméletlen volt. Ott vittem álmomban azt a pici, mozdulatlan, ernyedt testet. :-( Aztán megpróbáltam újraéleszteni, de a bordáit sikerült csak eltörnöm. Jaj, annyira rossz volt.

Aztán meg sorban találkoztam azokkal a számomra fontos személyekkel, akik már meghaltak, de olyan csúnyák voltak, rossz volt, nem olyan, mint amikor egy halottal álmodunk és egy picit jó érzés, mert olyan, mintha egy kicsit újra együtt lettünk volna.


Reggel 7 óta fenn vagyok, de egyszerűen nem tudom elűzni ezt a rossz hangulatot. Már voltam benn egy előadásomon, de semmire sem tudtam figyelni, viszont 5-kor kezdődik egy órám, amin nem ártana ott lennem lelkileg is.

Szerintetek mit csinálhatnék, hogy jobb kedvem legyen? Ilyen rossz érzésem még sosem volt.


2010. szept. 29. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:

hallgass vidám zenéket...

egyébként meg ugyanmár, ha nekem emiatt mindig rossz kedvem lenne... kb. sosem lenne jó kedvem. fölösleges ezen agyalnod, foglalkozz a fontos dolgokkal.

2010. szept. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Próbáld meg a halolaj kapszulát! Az jót tesz az agynak, hangulatnak, a rémálmaid is mérséklődnének/megszűnnének.
2010. szept. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmit, másnapra elmúlik. Ha ilyen iszonyatosakat álmodok, én is egész nap a hatása alatt vagyok, de csak aznap tart.
2010. szept. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hallgass zenét.Megértem,hogy megviselt ez az álom.Gondolj arra,hogy ez nem a valóság volt és meg sem történt és nem is fog! :)

Tereld el valamivel a figyelmed,nézz filmet,sorozatot vagy mozdulj ki otthonról.

2010. szept. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, már kicsit jobb. :)
2010. szept. 29. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!