Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 10 körül feküdtem le aludni...

10 körül feküdtem le aludni és már több mint egy órája csak fetrengek, ráadásul most borzasztó hányinger tört rám csak úgy, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

2022. nov. 22. 23:18
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

Mit ettél lefekvés előtt?


Bár igazából sok minden okozhat ilyet kezdve fronthatástól a fertőzésen át a gyomorrontásig.

2022. nov. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%

1. mit ettél, ittál? nyiss ablakot pár percre, ellenőrizd a szén monoxid mérgezésre utaló jeleket.

2. lehet beleszaladtál valami vírusba.

3. keltsd fel anyád, párod, ha már te sem alszol, ők se aludjanak

2022. nov. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Húha...reggel ettem bundás kenyeret, aztán a nap folyamán kakaóscsigát, rántott sajtot és egy szendvicset, illetve kólát, cappyt és vizet ittam ma. Szóval elrontani nem hiszem hogy elrontottam a gyomrom. Viszont reggel korán kelek úgyhogy nem lenne rossz már aludni, megpróbálok egy kis friss levegőt beengedni.
2022. nov. 22. 23:27
 4/4 anonim ***** válasza:
48%
Igyál szódabikarbónás vizet
2022. nov. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!