Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet erős gyomor,...

Mitől lehet erős gyomor, illetve hasfájásom? Hányinger kiséri, illetve borzasztóan mozog a gyomrom. Pár napja kezdődött, az elején volt egy kis hőemelkedésem, és borzasztóan gyenge voltam. Mára a gyengeség megszűnt, fájdalom és étvágytalanság maradt.

Figyelt kérdés
Egyáltalán nincs étvágyam, nem kívánok semmilyen ételt. Nem ettem semmi olyat, amit eddig nem szoktam tehát az nem okozhatja elvileg. Van mostanában valami hányással járó vírus? Köszi előre is!
2011. júl. 29. 22:25
 1/1 anonim válasza:
szerintem ez egy ilyen "hányással járó vírus" lehet a tüneteid alapján. igazából az ilyen vírusok az én szinte minden szakaszában jelen vannak, de valószínűleg most ez a nedves-párás idő jót is tesz a terjedésüknek. jobbulást!
2011. júl. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!