Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit próbálhatnék meg hogy át...

Mit próbálhatnék meg hogy át tudjak aludni az éjszakát?

Figyelt kérdés
50 feletti nő vagyok. Álladóan ugyanabban az időben fekszem le.10 óra körül...az elalvással általában nincs gondom. Viszont éjjel pillanatokra felébredek:2-3-szor Magamtól ébredek kb 5 órakor. de már 4-kor sokkal éberebb vagyok. Nem vagyok álmos sem fáradt napközben.
2022. dec. 5. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor kicsit írni szoktam, hétköznapi dolgokat, vagy napló szerűséget, és ettől valahogy megnyugszom. De nálam nem rendszeres ez.

Amúgy állami és magán intézetek is foglalkoznak az alvás minőségének javításával. Pl.

[link]

2022. dec. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sportolni nem szoktál?

Meló után pl. elmenni futni, vagy bicajozni...? Na jó, ebben a hidegben nem most kéne elkezdeni, de biztosan van valami olyan sport is, amit ilyenkor is lehet csinálni...

2022. dec. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A kék képernyő okozhat ilyent (számítógép, telefon), valamint a covid szövődménye is lehet sajnos. (és akkor az még enyhe)
2022. dec. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!