Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Optikába próbálhatok kereteket...

Optikába próbálhatok kereteket, vásárlás nélkül?

Figyelt kérdés
A környékemen csak 1 optika van, elég gyér választékkal. Ha esetleg nagyobb városba járok, bemehetek csak keretet próbálni, majd később pedig megrendelni ha úgy van?

2021. okt. 11. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Persze, ők nem tudjàk, hogy nem akarsz venni, csak próbàlni. De ebben az esetben, hogy nem vennèd meg, szinte felesleges próbàlni. Mire visszamègy vagy lesz olyan vagy nem.
2021. okt. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Próbáld meg!:) Az van amit az 1. írt.
2021. okt. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen.


Csúnya lenne, ha bemennél, felpróbálnád, és ha tetszik ha nem, meg kell venni.

2021. okt. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mióta egyszer a (ingyenes de valójában 15.000 forintos ha nem náluk csináltatsz) szemvizsgálat után nem találtam tetsző keretet és kényszerűségből belegyeztem egy kevéssé tetsző keretbe én mindig előbb keretet nézek és csak ha találtam megfelelőt kérem a szemvizsgálatot.
2021. okt. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze. Akár egy ruhabolt, ebből a szempontból nincs különbség. De nem mindegyik lencsét lehet beletenni mindegyik keretbe, legalábbis pl. az én esetemben.
2021. okt. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!