Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy ha valakinek épp tömegköz...

Hogy ha valakinek épp tömegközlekedésen jön rá a hasmenés, olyan esetben mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Komolyan érdeklődök, mivel vasárnap jött rám a hasmenés előtte megelőzte hányás és szerencse, hogy sehol nem voltam aznap de eszembe jutott ha valahol lettem volna és épp pl.buszon kap el hirtelen, mit lehet akkor tenni? Ha épp egy hosszú megállónál jön rád lámpánál pl. Nálam is hirtelen jött, max annyi előzte meg hogy fájt a hasam előző este és hányingerem volt de max hányásra gondoltam, hogy jöhet, mivel hasmenést nagyon rég kaptam el, max kiskoromban. Volt hogy wc-re se tudtam kiérni. volt e valakivel ilyen eset és mit tudott tenni? Vagy láttatot e ilyesmit? Büdösség az amitől tartok, nyilván elkerülhetetlen de ha vízfolyás szerű hasmenése van az embernek ott mi a frászt lehet tenni komolyan? Legyen busz, villamos...budapestiről beszéljünk mondjuk. De legyen publikus hely ahol épp nincs lehetősége wc-re menni, azért is írtam a tömegközelekedést mert ott sehol nincs ugye wc és egy ideig ha nem vagy szerencsés bezárva vagy több emberrel.

2022. dec. 6. 17:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
be lehet fosni
2022. dec. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1-Nyilván nem pont ilyen válaszokra vártam, hanem hogy lehetne menteni a dolgot...
2022. dec. 6. 17:27
 3/12 anonim ***** válasza:
50%

Sajnos tényleg...

Volt hozzá szerencsétlenségem. Buszsáv beállt...vicsorogtam egy darabig aztán...

Megsemmisülés volt. Az a gáz, ha előfordul többször (betegség), akkor jöhet az IBS is. (Úristen lehet most is?)

Igazából bevásárló központokban nem is értem miért nincs WC.

2022. dec. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
3: már hogyne lenne! Az összes plázában van, minden emeleten, több strangon is.
2022. dec. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%

Menteni? Felfeszíted az ajtót és iszkolsz valahova...

Talán beengednek valami presszóba, ahol kódos az ajtó...

2022. dec. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Lidl pl. nincs, ilyenekre gondoltam, nem plázára. Reálban pl megoldották ahova járok, ott van WC.
2022. dec. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem megnyomod a vészjelzőt, vagy ha bírsz, előremész a buszvezetőhöz, és szólsz neki, hogy álljon meg, mert hasmenésed van. Amint nyílik az ajtó, szaladsz az első helyre, amit jónak látsz.
2022. dec. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%
Akinek ez gondot okoz, megtanul együtt élni vele. Nem nagyon eszik iszik olyasmit, amivel bajba kerül, ha menni kell valahová. Tudnék mesélni éles helyzeteket, de igazából egyszer sem lett olyan rossz vége, hogy kínos lett volna.
2022. dec. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
64%
Ha hirtelen jön ott már sokszor nadrágot letolni sincs idő :( jártam már így, szerencsére otthon, de így is kellemetlen volt. Semmi előjel, vagy már megindultam a wc-re, de bement. Beteg nem voltam egyszer sem. Azt feltételezem, rossz valami nagyon a beleimben :(
2022. dec. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A lidl nem bevásárlóközpont, hanem egy bolt.
2022. dec. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!