Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nem tudok wczni ha valaki a...

Nem tudok wczni ha valaki a közelben van?

Figyelt kérdés

Létezik erre bármilyen tipp, vagy csak szakember tud feloldani egy ekkora szorongást? Főleg hogy tudom a gyökerét, a kiváltó okot, de a probléma csak egyre nagyobb. Albérletben már ha van más otthon, általàban akkor sem sikerül, ha hazamegyek vidékre olyan sokan vagyunk, hogy valaki folyton mászkál, és ezért nem tudok nagywczni, de sokszor már pisilni sem. Ha nyaralni megyünk, a hotelszobában szintén nem tudok, ha más is van benn, nyilvános mosdókban pisilés is teljesen off.

Nyilván mondanom sem kell, hogy milyen szinten megkeseríti ez az életem, hogy kell, hogy fáj a hasam, hogy ezért nem merek hazamenni a családhoz, de ha hazamegyek annak csak az a következménye, hogy idegbaj, szorongás, amikor visszaérek a saját lakásomba meg egy jó nagy szorulás. Nyilván egészségügyileg sem kell részletezni, mekkora gond ha nem jön ki, ami bemegy… egyszerűen nem tudom kizárni, megőrülök a folyamatos járkálástól a mosdó előtt, ha van 5 perc mikor mindenki ül a fenekén, akkor meg szorongok, hogy na mikor jönnek ki. És nem ok nélkül, mert olyan sokan élünk és olyan kp-i helyen van sajnos a mosdó, hogy valaki állandóan előtte járkál..


2022. dec. 12. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Indokolatlan szorongás, ehhez kell pszichológusi segítség, ha egyedül nem tudsz felülemelkedni rajta.
2022. dec. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Én ezt sosem értettem. Ha nagyon kell, még erővel em tudnám visszatartani sokáig.
2022. dec. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Pedig ez abszolút ilyen, sokszor annyira kell pisilnem hogy azt érzem menten bepisilek, mégis hiába megyek el nyilvános mosdóba ha mászkálnak a szomszéd fülkében, sőt ha várnak az ajtó előtt, képtelen vagyok.
2022. dec. 13. 10:07
 4/4 anonim ***** válasza:
76%
3: tényleg próbálj beszélni egy pszichológussal. Ez nagyon nem természetes dolog.
2022. dec. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!