Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Magán Ct-re szeretnék elmenni...

Magán Ct-re szeretnék elmenni ajánlanátok a közelben?

Figyelt kérdés

Komárom-Esztergom megye


6éve volt egy életmentő műtétem 2hónapig jártunk orvoshoz mire csináltak egy hasi ct-t ami által kiderült hogy komoly bajok vannak. (kaptam egy enyhe hasnyálmirigy gyulladást, ki fakadt a belem ott keletkezett egy 10cm-és tályog, ezt eltávolították és a bélből is vágtak le. Mivel jóindulatú volt nem kellett vissza járnom, de most fáj a hasam ugyan ott ahol anno. Voltam nőgyógyásznál mivel elkezdtem vérezni enyhe gyulladásom van de azt mondta attól nem fájhat a hasam be utalt a laborba a vérképem jó egy csillag van ami gyulladást jelez, házi orvos azt mondta mit kezdjen ezzel mehetek dolgozni.) úgy érzem tovább kell mennem hogy megnyugodjak még ha nincs is semmi baj, ezért keresek magán ct rendelést. Eddig Győrben nézegettem Affideat


2021. okt. 24. 09:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha Győr közelebb van mint Budapest, akkor marad a győri affidea központ.
2021. okt. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Affidea jó választás, csak kell beutaló szakorvostól.
2021. okt. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Privátban nem kell beutalo, csak vidd magaddal a korábbi vizsgálati eredményket.
2021. okt. 25. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!