Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan legyek magabiztos?

Hogyan legyek magabiztos?

Figyelt kérdés
2022. dec. 15. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Önismerettel.
2022. dec. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Önismerettel valóban.
2022. dec. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igyál egy feles házipálinkát :)
2022. dec. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Mik a jó tulajdonságaid? Na, azokat ismerd meg, használd ki és erősítsd. A rosszakat fejleszd. Pszichológus vagy Life Coaching segíthet.
2022. dec. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Life coach az jelenbéli elakadásokkal foglalkozik, ami a jövő felé mutat.

A magabiztosság hiánya, önbizalomhiány egy hozott családi minta vagy trauma miatt van. Ez nem 5-10 alkalmas coaching probléma, hanem évekig tartó pszichoterápiás kezelés.

2022. dec. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%

Kedves 5. válaszoló, Én vagyok a 4.


A Férjem Coach, szerintem innentől Te is tudod, hogy miért mondtam, azt amit. :) Kérdezdő, nem kell semmilyen pszichoterápiás kezelés, nem vagy szellemibeteg, legalábbis ezt nem említetted, viszont ha igen, esélyes, hogy az lenne a célrevezető. De ha nincsen múltbéli problémád, egyedül is nekivághatsz.

2022. dec. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Így már valóban világos. :)

És hány év önismerete van?

A magabiztosság hiánya bizony nem jelenbéli elakadás. A jelenbéli elakadás például döntésképtelenség, két munkahely közti vacillálás, megváltozott pénzügyi helyzetekre való reagálás, válás feldolgozása. Es sokszor a coach-ok nem tudnak segíteni, mert már az első pár percben kiderül, hogy nem a jelenben van a gond. Esetleg, ha már kifizette szerencsétlen, megpróbálja, amivel többet árt.

Férjed amúgy miből él? Mert az egész ország pszichoterápiás eset majdcsak.

2022. dec. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!