Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek, hogy 'magabiztosab...

Mit tegyek, hogy 'magabiztosabb' legyek?

Figyelt kérdés

182 cm vagyok , 60 kg. Nem sminkelem magam, nem járok bulizni.

Kiskoromban sokat csúfoltak a magasságom miatt.

Nincs valami sok önbizalmam , nem is szeretem magamat.


2012. dec. 27. 11:51
 1/8 anonim válasza:

Mindenki úgy szép ahogy van de nekem amikor nem voltam magabiztos akkor anya oda állított a tükör elé néztem magam és rá jöttem arra hogy én így ahogy vagyok szép vagyok és nem érdekelt már mások

véleménye híd el lehet hogy magas vagy de a magas lányokból lesznek a például a modellek bár nem látlak de híd el te is nagyon szép vagy!!!

2012. dec. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ja és még valami jól teszed hogy nem fertőzől smink mögé.
2012. dec. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

mehetsz modellnek, es akkor jo leszel valamiben. mindenki irigyelni fog majd.

vagy menj kosarazni, csinalj olyat, amit szeretsz.

Azert nem szereted magad, mert masok nem latjak azt, amit ok akarnak. Ami kit erdekel. Amig nem tetszik magadban semmi, de semmit, addig nem is lesz mire buszenek lenned, es onbizalmad sincs.


Mi tetszik magadban?

Hany eves vagy?


sminkelheted magad, nem rossz az

2013. jan. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Mi tetszik magadban? <-- tulajdonképpen semmi. talán a szemeim meg a hajam.

Hany eves vagy? <-- 16


sminkelheted magad, nem rossz az <-- anyám nem engedi :/

2013. jan. 23. 19:27
 5/8 anonim ***** válasza:

Kozmetikaban befestik neked a szempillad es a szemoldokod. Kiszedni csak ha nagyon kocos. De ne kekes feketevel festesd be, mert azon latszik, hogy festett -amugy alapbol ezt ajanlanam, mert szep, csak anyukad miatt irom. (en 15 evesen festettem be, ot nem zavarta. A hajamba meg titokban rakattam tartos hullamot. Orditott egy kicsit, de tobbszor nem csinaltam, mert szetszedte a hajam. Meg ovatosan szivattam le hazilag, mintha napszitta lett volna, fogkefevel. Ez nem volt szamara latvanyos, de mindenkeppen masitott a kinezetemen. Masreszrol akkor tettem fel szempillaspiralt, amikor o mar elment dolgozni, amikor hazajott en mar reg lemostam. Igazabol, annyira nem is erdekelte, mert nem festettem tul magam, csak termeszetesre. A tul eros smink amugy is taszito mindenkinek. Estere jobb, mert akkor masok a fenyvisznyok)

Vagy mondd el neki, hogy egy kis fazonigazitasra vagysz es lany vagy, szukseged van ra. Nem miniben akarsz rohangalni, hanem lany vagy es ez ezzel jar.


Az mar jo jel, hogy tetszik magadban valami. Azt kell kihangsulyozni. Szerintem a magassagoddal is csak egyedi vagy, bar gondolom nem konnyu, mert mindeninek a feje tetejere latsz. Mondd meg nekik, hogy igen, magas vagy es ez azert jo, mert latod meg a fejuk tetejen is a korpat :) Biztos nehez tullepni a korabbi serelmeken. Nehez megmagyarazni, hogy ezek el fognak mulni reszben, mert a felnottek nem fognak a szemedbe csufolni, egyetemen meg ertelmisegi korokben fogsz forogni. Ez nem modi egy ido utan. Azon kivul, magyarazd el nekik, hogy te errol nem tehetsz, genetika, te buszke vagy ra -na ezt ok nem gondoltak volna, mivel teged cikiznek es azt hiszik, hogy te is igy gondolod. Viszont az, hogy ok butak, lustak, budosek -talalj ki barmit! vagy budos a szajuk, az az o szemelyisegukrol es apoltsagukrol arul el valamit.

Mindenkeppen visza kell szolnod, mert ezzel jelzed nekik, hogy nem felsz toluk. Es ez magabiztossagot sugaroz felejuk, masreszrol, sokkal jobban erzed majd magad. Nehez eleinte, de meg kell vedened magad. Mert mas nem teszi meg helyetted.

2013. jan. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hosszú és értelmes választ :DD

Nem tudom, hogy a szemöldökömet befestessem-e mert igazából nem nagyon látszik ...És így hirtelen nagy változás lehet, de majd még vissza térek a témára . Viszont beszéltem anyukámmal ,és azt mondta, hogy amíg természetes maradok , és csak keveset használok akkor megengedi. És végülis így elértem a célomat. Szóval most örülök , mint majom a farkának :D


mert latod meg a fejuk tetejen is a korpat :) <-- Ezen jót nevettem , de egyébként igaz !

2013. jan. 25. 17:31
 7/8 anonim ***** válasza:

Na orulok, hogy jobban vagy!

Es a termeszetes sminknek is orulok! (egy tipp, ha veszel ferde ecsetet es fekete szemhej pudert, nagyon vekonyan gyakorold otthon felvinni a felso szempillad tovebe, ahol a borrel talalkozik. Csak erintsd oda, ne huzz vonalat. Ez utan johet a spiral. Ez termeszetes hatast kelt, megis sokkal dramaibb hatast kelt, mintha csak magaban spiraloznal. Amugy a spiral is sokat szamit, ha egyelore csak azzal kezdened! Ja, es ne ezeket a gumis, csillag alakuakat vedd, hanem a sima hagyomanyosat, mert azok konnyen osszeragasztjak a pillaidat es az minden, csak nem termeszetes. Illetve lehet kapni kozmetikai kellek boltban szemoldok kefet -olyan, mint a spiral, csak nincs rajta "mártás" és azzal konnu szetbogozni az osszeragadt pillaidat.


A szemoldokot pedig otthon ugyan ugy tudod festeni a fenti ferde ecsettel es halvany barna -vilagos barna- szemhejpuderrel, hogy ne legyen dominans a kolonbseg. Szaliranyban dolgozz. Es probald a hajad szinenek megfelelonel vilagosabbat valasztani.


Sok sikert anyuhoz es a tobbihez! Ha van valami, irj privi.

2013. jan. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm :D <3

Ha bármi kérdésem lesz, akkor tudom kihez fordulhatok. :D

Kezdem magam nap mint nap jobban érezni :D

És már mások véleménye sem érdekel. Mégegyszer nagyon szépen köszönöm :D

2013. jan. 29. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!