Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Elindulás előtti hányinger?

Elindulás előtti hányinger?

Figyelt kérdés

Kb. kilencedikes korom óta (8 éve) indulás előtt hányinger szerű érzetem van csuklás szerű rándulásokkal, öklendezéssel. Nem specifikus, bárhova indulok, jelentkezik (iskolába busszal, haza, barátaimhoz...) és a járműtől sem függ (busz, autó, vonat...).

Érdekes, hogy amikor beülök az autóba, akkor elmúlik.

Mitől lehet és mivel tudnám ezt megszűntetni?



2022. dec. 19. 19:32
 1/1 anonim ***** válasza:
73%
Hangsúlyoznám, hogy SZERINTEM! Van valamilyen negatív élményed az indulással összefügésben-kapcsolatban, ezt kéne "előkaparni" egy szakemberrel. 8-9 évvel ezelőtt valami történt szerintem, amit alapból kis dolognak gondolsz a józan eszeddel- emiatt eszedbe sem jut (csak a tudatalattid őrzi az érzést ezzel kapcsolatban) de volt egy pillanat - történt valami ami miatt ez most problémát okoz. Tudom sokan ellenzik ezt a "gyógymódot" de egy kineziológus, vagy egy Theta Healing-es szakember szerintem sokat tudna segíteni.
2022. dec. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!