Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mostanában túl sokat szellente...

Mostanában túl sokat szellentek emberek között, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Korábban is szorongtam emberek között de akkoriban sosem volt ezzel gond. Viszont mostanában egyre jobban szellentek ha emberek között vagyok pl.boltban és hiába érzem ha jönne, nem tudom visszatartani és ha elenged akkor sok szokott jönni egymás után és büdöses..de szerencsére nem hangos:( Nincs amúgy gyomor panaszom tudomásom szerint, de lehet ez a stressztől vagy szorongástól emberek között? Megfigyeltem, hogy ha kijöttem a boltból és mondjuk haza fele tartok egy üres utcán akkor nincs ez a szellentés. Mitől lehet? Nem vagyok túlsúlyos, nincs semmi betegségem egyébként ami esetleg okozná.

24 N vagyok.



2022. dec. 24. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:
És miket eszel mostanában?
2022. dec. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1-Azokat amiket régebben is, nincs változás ami okozthatná szerintem. Tehát nem eszek sokat, próbálok egészségeseket enni..
2022. dec. 24. 12:58
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
A dili sokféle formában megnyilvánulhat.
2022. dec. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Menj el mindenképp egy gasztroenterológushoz és mondd el neki ugyanezt. Ő tud segíteni.
2022. dec. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%

Ez csak egy ötlet. Afféle brainstorming szerű.

Nem lehet, hogy ahhoz van köze, hogy egy boltban általában meleg szokott lenni, az utcán meg mostanában télen hideg van?


De lehet egyébként, hogy tényleg frusztrál az emberek társasága, vagy az a légkör, ami egy boltban van, ahol mondjuk túl sokan vannak akár szűk helyen és úgy hogy mennek ahova akarnak ráadásul akár olyan zene szól, amit nem szeretsz és nem is akarsz hallgatni.

Ezt nem kell fixre venni, hogy így van, de én is fordult elő, hogy sokszor egy boltban frusztrált vagyok, ha kijöttem, vagy ha bármi miatt nem ott vagyok, akkor pedig már nem.

Nekem nincsenek olyan gondjaim, amiket említettél, de amiatt érdemesnek tartottam ezt is leírni, mert én is volt elég sokszor, hogy amikor boltban voltam frusztrált voltam és ideges és zavart a környezet. Nagyon sokszor ez így volt.



23 éves férfi vagyok.

2022. dec. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%

*sokszor egy boltban frusztrált vagyok = ...frusztrált voltam


Általában nemigen szeretem azt, ami egy boltban van.

2022. dec. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
FINGJUNK EGYÜTT kislány
2023. febr. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!