Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért érzek ilyet a mellkasomba?

Miért érzek ilyet a mellkasomba?

Figyelt kérdés

Sajnos pánikbeteg vagyok és enyhén szorongós. Januárt 10-től járok pszichológus/pszichiáterhez.

Sokszor érzek ilyen izgulást vagy feszültség érzést a mellkasomba. Ha csinálok valamit akkor elmúlik de ha nem akkor néha érzem ezt.. Mintha igy izgulnék vagy nem is tudom milyen érzés... Ez mitől lehet? Hogyan tudnám ezt eltüntetni?


2022. dec. 26. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Pánikbeteg vagy. Majd a pszichiáter segít. Remélhetőleg nem csak leszedál valami rivotrillal, vagy azzal a másik nyugtatóval amit Magyarországon úgy esznek, mint a cukrot, hanem normális terápiás módszerekkel feloldja a fejedben lévő problémákat.
2022. dec. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

És addig ezzel mit tudok csinálni?


Félek hogy kapok egy szívinfarktust vagy bármit. ( kardiológián már voltam minden rendben van.) vérnyomás pulzus jó.

Csak félek hogy ettől így kapok egy infarktust vagy valami nagy bajom lesz.


Ha jógázok vagy elmegye kfutni akkor elmúlik.

2022. dec. 26. 17:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem fogsz infarktust kapni, teljesen rendben vagy, elmondta a kardiológus. Nyugodtan járj el futni edzeni, csökkenti a stresszt.
2022. dec. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Miert pontoztak le teged ennyire?
2022. dec. 26. 18:05
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Én nem látom, hogy értékelve lenne a válaszom. De ha valaki lepontozott mondja el ha rosszul gondolom


Közben eszembe jutott, ami az első válaszomban nem ugrott be, frontinra gondoltam.


Na mindegy. Remélem a terapeuta segít megoldani a szorongásodat.

2022. dec. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!