Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nyomást érzek a mellkasomban....

Nyomást érzek a mellkasomban. 21 éves lánynál infarktus?

Figyelt kérdés

Tegnap este éreztem először egy ilyen furcsa nyomást, szoritast a mellkasomban, legszomj is társult hozzá, de szerintem azért, mert ahogy veszem a levegőt úgy jobban szorít és félek levegőt venni+be is panikolok. Már lefekudtem aludni és ahogy poziciot változtattam jobb is lett. Olyan volt mintha egy rossz mozdulat okozta volna. Ma semmi bajom nem volt eddig és most egyik pillanatról a másikra megint elkezdtem érezni ezt a nyomást, elég enyhe, de levegővetelnel kicsit sugárzik a hatamba is.

Napok óta rossz a kozerzetem. Gyomorideg, szedelgek, fáradtság mert rosszul alszok, viszont stresszes vagyok mostanában így ezt a bennem lévő feszültséggel hoztam összefüggésbe de ez az érzés a mellkasomban nagyon megijeszt.


2020. júl. 13. 14:35
 1/1 anonim válasza:

Jobban vagy már?

Én szerintem elkaptam ezt a korona cuccot. Belázasodtam, elmúlt kevesebb mint egy nap alatt 2 napig semmi, aztán mellkasi fájdalom és a megfázás összes tünete, most már kifele jövök belőle így másfél hét után,kb 90%ban gyógyult vagyok de a mellkasom még mindig fáj.

2020. júl. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!