Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől érzem ezt??

Mitől érzem ezt??

Figyelt kérdés

Sajnos pánikbeteg vagyok és enyhén szorongós. Januárt 10-től járok pszichológus/pszichiáterhez.


Sokszor érzek ilyen izgulást vagy feszültség érzést a mellkasomba. Ha csinálok valamit akkor elmúlik de ha nem akkor néha érzem ezt.. Mintha igy izgulnék vagy nem is tudom milyen érzés... Ez mitől lehet? Hogyan tudnám ezt eltüntetni?


Ha elmegyek futni vagy jógázok akkor jó de később visszatér ez az érzés valamikor.


Félek hogy kapok 1 szívinfarktust vagy bármi ilyesmit... :(


2022. dec. 26. 19:41
 1/7 evimeri ***** válasza:
100%

Fent irtad a választ. Pànik beteg vagy.

Ha szedsz gyógyszert lehet, hogy nem jó és át kell állni másikra.

2022. dec. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Még nem szedek gyógyszert. Most fogok majd menni dokihoz 10.-én.


Csak félek hogy valami baj történik addig velem

2022. dec. 26. 20:05
 3/7 anonim ***** válasza:

A szorongástól gondolom. Egyébként mielőtt a pszichiáter elkezd kezelni, ki szokták vizsgálni, nem-e szervi oka van a tüneteknek, tehát kardiológushoz is érdemes elmenni.

Meditálj, sportolj.

2022. dec. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Voltam maszeknál volt ekg meg 24 holter meg ultrahang meg terheleses ekg. Volt vervetel is meg pajzsmirigy stb es semmi bajom
2022. dec. 26. 21:24
 5/7 evimeri ***** válasza:

Akkor sajnos ki kell várnod a pszichiátert. Én amikor pánik beteg lettem, nekem a háziorvos írt fel addig enyhe nyugtatót, mert még dolgozni sem tudtam elmenni tömegközlekedési eszközzel.

Ez mellett még nekem bevált, ha lassan nagyokat lélegeztem.

2022. dec. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ebbe belehalhatok addig?
2022. dec. 27. 14:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Az nem segít a helyzeteden, ha folyamatosan ezzel foglalkozol. Csinálj valami mást, tereld el a figyelmed.
2022. dec. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!