Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitöl van az, hogy érzem hogy...

Mitöl van az, hogy érzem hogy a fejemben lüktet valami (nem fájdalmat érzek) és akkor egy másodpercre megszédülök, és volt hogy elestem. Van mikor egy pillanatra elsötétül minden de legtöbbször nem vészesen. Mi ez?

Figyelt kérdés
2009. aug. 14. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen a vérnyomásod? Hány éves vagy? Nem vagy te vérszegény? Ezeket mind-mind tisztázni kellene.
2009. aug. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
130/90 pulzus 87 27 éves férfi vagyok. A mult héten még rettenetesen szurt a szivem amikor levegőt vettem, de a röntgen EKG negatív lett. Amit érzek az olyan mintha eszméletemet akarnám veszíteni de csak egy másodperc idejű ez a kihagyás
2009. aug. 14. 21:12
 3/4 anonim válasza:
Lehet kezd elsorvadni az agyad
2009. aug. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem rossz a vérnyomásod és a pulzusod sem. Nem vagy te pánikbeteg? Azoknál vannak hasonló tünetek.
2009. aug. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!