Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Italozás , másnaposság ,...

Italozás , másnaposság , tüneteim és érzelmileg rosszúl vagyok ?

Figyelt kérdés

Hello mindenki , olvastam itt ott hogy milyen fajta tünetei vannak a másnaposságnak , de a fő olyan lelkileg elmondott dolgokat nem írja le hogy pontosan mi zajlik le az ember agyában mélyen én ezt szeretném kérdezni is és egyben megtudni ti nálatok is szokott jelen lenni ilyesfajta negatív érzés másnaposan.



Én azt tudom leírni hogy egyrészt kanosabb vagyok :D (de ezt csak az őszinteség miatt mondom , nem ez a fő dolog) naaagyon nagyon felerősödik bennem ez a féltek mindenkit és hiányérzetem van , vagy mintha szeretet hiányom lenne és érzelmileg olyan rosszúl érzem magam hogy nagyon sajnálom az embereket , jobban megbecsülök mindent , nem akarok rosszat senkinek és hiányzik nekem mindenki aki számít , érzelmileg le vagyok törve és szorongok picit néha olyan mintha nem tudnám leírni az érzést de nagyon sajnálok minden olyan dolgot mintha valami rossz ember lennék vagy olyan ez az érzés mintha nem lettem volna becsületes vagy nem megfelelően viselkedtem mással.


Szóval aki vagyok én egyáltalán nem vagyok rossz ember , szoktam trágár lenni , de nagyon szeretek normális lenni és kedves lenni már aki megérdemli , 25 éves vagyok és tegnao volt ugye a szilveszter és amit fent leírtam azt érzem és olyan szegénynek gondolom most magamat :D , remélem ti is szoktatok így érezni vagy hasonlóképpen , nem azt várom el hogy erre orvosolást adjatok , elég azt hogy ti hogy írjátok le mikor szorongást észleltek magatokban?



2023. jan. 1. 23:48
 1/2 anonim ***** válasza:
73%
Szoktam így érezni kb minden alkalommal, ha többet iszom. Eleinte ideges, feszült vagyok, szinte sírok. Rövid alvás ami nehezen jön össze pörgést eredményez, a szex, jobb, mint bármikor. Még egy alvás és depressziós vagyok napokig. Ez röviden.
2023. jan. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is úgy vagyok
2023. jan. 2. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!