Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egyetemen ki közösítik a...

Egyetemen ki közösítik a beszéd hibás embereket?

Figyelt kérdés

2023. jan. 10. 23:29
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:
Mert én meg nagyon félek emiatt, hogy ott is egyedül leszek
2023. jan. 11. 00:20
 12/42 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj ettől. Egyrészt ez bárhol bármiért előfordulhat, hogy lesznek utálatos emberek, akiket nem lehet elkerülni. De lesznek olyanok is, akikkel jó lesz, és megtalálod a közös hangot. Egyetem már nem a gimi, ott kiközösítettek,általánosba is, egyetemen nem. Imádtam mert végre önmagam lehettem, és voltak nálam sokkal furább figurák.
2023. jan. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
94%

Ismertem egy srácot, aki nagyon durván dadogott. Gyakorlatilag elakadt a beszédben, ismételte ugyanazt a szótagot, és képtelen volt továbblépni. Néha, ha nem figyelt magára, kiszaladt belőle gyorsan egy egész mondat, aztán megint elakadt egy szótagon.


MINDEN tanár türelmesen végighallgatta szóbeli vizsgákon, vagy ha óra után kérdezett valamit tőlük.


Nem rádióbemondónak készült, hanem geofizikusnak.

2023. jan. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:
Csak mert a mostani osztályom is kiközösít,meg csak akkor keresnek ha kell nekik valami, én meg már nagyon nem bírom ezt az életet
2023. jan. 11. 00:27
 15/42 A kérdező kommentje:
#13, én mérnökire készülök
2023. jan. 11. 00:28
 16/42 anonim ***** válasza:
93%

Nem a beszédhibád a baj, hanem, hogy önbizalomhiányos vagy.


Milyen szakot szeretnél elvégezni?

2023. jan. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
86%

Kerülték egymást hozzászólásaink.


Mérnöki szakon abszolút nem lehet gond.

2023. jan. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:
Gépészmérnöki szakra. Az a baj hogy a társaságtól félek, mert most is az egész suliban csak nekem van beszédhibám, és legutóbb szóvá is tették meg beszólogattak
2023. jan. 11. 00:32
 19/42 anonim ***** válasza:
100%
De miből gondolod hogy máshol is ilyen emberek lesznek? Előre kár ezen aggódni, csak légy önmagad, mindenki a tanulásra és/vagy a bulikra koncentrál ott már
2023. jan. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy a beszédhibám miatt kapcsolatom se volt úgy igazán, és ezt is sokan mondják, mert én tényleg nagyon szeretnék társasági életet élni,de senki nem keres csak ha kell valami, emiatt pedig nagyon nagy gondjaim szokott lenni
2023. jan. 11. 00:41
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!