Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egyetemen ki közösítik a...

Egyetemen ki közösítik a beszéd hibás embereket?

Figyelt kérdés

2023. jan. 10. 23:29
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%
Ne mutasd az önbizalomhiányt kifelé, ha látják az emberen, hogy bizonytalan önmagában, szorong netán, könnyebben rászállnak, tapasztalat.
2023. jan. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy felelésnél is elmegy a hangom az osztály előtt, emiatt pedig nagy hátrányban vagyok mindenkivel szemben. Meg már hozzám vágták hogy egy kisgyerek is szépen beszél,én meg még éhez is nyomorék vagyok
2023. jan. 11. 00:47
 23/42 A kérdező kommentje:
Meg ma is megkaptam, a fejéhez vágták hogy logopédus, meg hogy semmit nem érek
2023. jan. 11. 00:48
 24/42 anonim ***** válasza:
100%
Már eleve ideges vagy, azért történnek így a dolgok, hogy nem tudod megfelelően előadni magad felelésnél. Bármilyen rosszul is esik, mást nem tudsz minthogy nem törődsz velük, én úgy húztam le a sulit, hogy hánytam és sírtam, amiért bántottak, de mára megtanultam kezelni a beszólásokat a magam és egészségem érdekében. Ha nyugodtabb vagy, nem fog elmenni a hangod se.
2023. jan. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:
Hát épp ez az, görcsbe van a gyomrom ilyenkor és mellé még izzadok is mint állat
2023. jan. 11. 00:53
 26/42 anonim ***** válasza:
78%
Akkor ezt próbáld valahogy kezelni. Próbálj először Valerianát szedni, én azzal érettségiztem konkrétan. Nem vagy egyedül, arra gondolj te többet érsz mint ők, a szánalmas cseszegetéseikkel.
2023. jan. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:
Őszintén mondva nagyon nehéz így élni
2023. jan. 11. 00:58
 28/42 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen megértelek, ugyanígy voltam, vagyok. Hozzáállás kérdése, mennyire foglalkozol vele, mit mondanak. Tudom hogy nehéz, de engedd el, ne figyelj rájuk. Szóltál vissza nekik? engem akkor hagytak békén, mikor leordítottam a fejüket öt év után mertem megtenni.
2023. jan. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy ezek olyan hogy egy arcoskodik utána meg 5-en jönnek
2023. jan. 11. 01:02
 30/42 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha egyedül vagy velük szembe, akkor meg simán mutasd azt, hogy téged nem érdekel amit mondanak, mintha meg se hallanád. Az bosszantja őket a legjobban, ha azt látják lepereg rólad. Ha azt mondják pl lúzer, kérdezném: Miért baj az h te vagy a példaképem? Meg ilyeneket visszaszólnék azért, de ha ilyen durva a szitu,vagy erőszak lenne, jobb a békesség azt hagyni, mondjanak amit akarnak, elengedni.
2023. jan. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!