Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek, ha a kialvatlanság...

Mit tegyek, ha a kialvatlanságtól már a hányás kerülget?

Figyelt kérdés
Múlt éjjel csupán két órát volt időm aludni, amióta pedig hazaértem következő este, egyre rosszabbul érzem magam. Nagyon durván hányingerem van, már voltam kint a friss levegőn, ittam sok vizet, vettem be B6 vitamint, megpróbáltam enni stb. Olyan szinten rosszul vagyok, hogy már pont emiatt az erőteljes hányinger miatt vagyok képtelen aludni. Mit tegyek? Hogyan tudnék ezen segíteni?

2023. jan. 12. 23:51
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Aludj!
2023. jan. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mint mondtam, már azon a ponton vagyok, hogy az erős hányingertől képtelen vagyok elaludni, csak rosszabb és rosszabb folyamatosan.
2023. jan. 13. 00:18
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
Egyél valami könnyű főtt kaját.
2023. jan. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
32%
aludj egy nagyot
2023. jan. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
32%
gondolom mar aludtal azota. Ilyenkor ha van otthon gyombered azt ragcsald el, nekem szokott hanyingernel segiteni. Vagy ha ez nem segit cerucal(ami venykoteles) vagy daedalon, mindketto hanyingerre/hanyasra van.
2023. jan. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!