Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fél vagy 1 óránként pisilnem...

Fél vagy 1 óránként pisilnem kell. Mi okozhatja ezt?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete talán egy kicsivel több kezdődött ez a probléma. De nem csak inger van hanem vizelet is. Ált 1 vagy 1.5 deci megy ilyenkor. Voltam urulógusnál. Ő semmi problémát nem tapasztalt. Van hogy egy nap több mint 2 vagy 2.5 litert pisilek. Tudom mert az urulógus kérte ,hogy mérjem le. Teljesen tönkre teszi ez a napomat. Rettegek hogy pisilnem kell és pisilnem kell. Nagyon rossz ez. 2 hét múlva kell vissza mennem. Ilyen gomba elleni gyógyszert kaptam hátha az okozza. De nem érzek semmi javulást. Nőgyógyászatra is kértem már időpontot. Oda szintén 2 hét múlva kaptam. Akinek volt már hasonló neki mi okozta? Nagyon aggaszt. N30

2023. jan. 24. 18:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
És mennyit iszol? Merthogy kimenni csak az tud, ami be is megy. Vízhajtó hatású gyógyszert vagy teát nem szedsz? Hogy tudod lemérni? Mindig üvegbe végzed?
2023. jan. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hideg, stressz is okozhatja, ha az orvos nem talalt mast.
2023. jan. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugye nem mondod komolyan, hogy a cukorbetegség fel sem merült?
2023. jan. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2 liter körül iszom. Ásványvíz meg izesített vizet. Mást nagyon nem. Nem szedek semmi olyan gyógyszert. Üvegbe pisiltem és utána beleöntöttem egy ásványvizes flakonba. Úgy mértem le. Így javasolta a doktornő.
2023. jan. 24. 19:08
 5/10 A kérdező kommentje:
Folyamatosan néztem a cukrom. Reggel étkezés után is. Általában jó értékek között mozog. Este vacsora után mindig nehezebben megy le de reggel 4.2-5.2 között van. Szóval nem hiszem hogy az lenne.
2023. jan. 24. 19:11
 6/10 anonim ***** válasza:

És ezt az orvos sokallja? 2 be, 2 ki, nekem nem tűnik ijesztőnek. Nyáron nyilván izzadsz is, de most tél van. Nőgyógyászhoz emiatt fölösleges menni, a vizeletkiválasztás nem nőgyógyászati ügy.

Labor volt?

2023. jan. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Labort egyenlőre még nem kért a doktornő. Mert a gyógyszer amit kaptam (gomba elleni) állítólag befolyásol néhány funkciót adatot. Amikor vissza megyek és nem javul akkor kérni fogja.
2023. jan. 24. 19:21
 8/10 anonim ***** válasza:
Furcsa sorrend előbb eldönteni, hogy gomba (attól mért pisilnél állandóan) és utána kivizsgálás.
2023. jan. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen ezt én is furcsáltam. De nem akartam a doktornővel vitatkozni mert ő az orvos. De labort mindenképp szeretnék és a biztonság kedvéért egy vércukor terhelést is. Bár a vércukrom jó de hátha.
2023. jan. 24. 20:03
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Mi a fenének 2 litert inni, főleg télen? Gondoltam, hogy N vagy, azok szlapálnak állandóan napközben egy csomó vizet.
2023. jan. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!