Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1-másfél óránkénti ébredést...

1-másfél óránkénti ébredést mi okozhatja éjjel a babánál?

Figyelt kérdés
majdnem egy éves már.tudom,hogy nem kellene,de néha nem birom,és cicire teszem,pedig nehéz lesz leszoktatni igy.-csak teljesen kimerültem.hogy lehet visszaaltatni ilyenkor?
2014. jún. 28. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Fogzas szerintem. Probalj neki adni esetleg vmi homeopatias szert, hatha konnyebben viseli. Hany foga van egyebkent?
2014. jún. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

fogzás

mennyi foga van?

lehet ez a fog jobban megviseli

cumit nem lehetne cici helyett?

2014. jún. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ezer oka lehet.

kelhet azért is mert éhes, ha nappal nem eszik elegendő mennyiséget, akkor kelni fog, hiába a kora :) és addig nem alszik vissza-vagy csak rövid időre míg nem lakik jól ;)


de jöhet a foga is, ha fáj neki, szintén nem igen tudsz segíteni, csodaszerekkel kend be, ha ez okozza, akkor kicsit enyhülni fog.

ha túl sok inger éri akkor azért, ha túl kevés akkor meg nem elég fáradt.

vagy csak szomjas mert nem ivott nappal eleget és meleg van.

de fázhat, melege lehet, megzavarhatja valami, tele lehet a pelusa és az is zavarhatja...

és szimplán az is lehet, hogy rád vágyik :)


próbáld meg úgy visszaaltatni ahogy este elaltatod, lehet az a legegyszerűbb.

2014. jún. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valóba sok oka lehet egyszerre is egymás mellett. Most próbál (vagy kellene) átszokni a nappal-éjszaka ritmusra. A rendszeres éjszaki ébredés nyilván összefügg a gyomor normális u.n. éhségkontrakciójával. Az esti étkezésnél a szó szoros értelmében meg kell tömni, hogy tele legyen a gyomra és a kontrakciók ne jelentkezzenek.
2014. jún. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm,egy foga van,a csodaszerek nem segitenek,az esti rituálé után szépen elalszik magától-éjjel 3órát is próbálkoztam már.cumija nincs.pelus rendben,este megtömöm,napközben nagyon jól eszik,nem éhségtől kel.teljesen tanácstalan vagyok magam mellé sem szeretném szoktatni
2014. jún. 29. 10:51
 6/6 Gabi86 ***** válasza:
Lehet azért mert megtömöd és fáj a hasa.kedves négyes a libákat szokták tömni.meg téged kelleni 2órànként.a foga lesz.szerintem.nálunk a gengigél baby meg az osa és legvégső esetben a dentinox.de vannak más homeós szerek is.
2014. jún. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!