Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért lettem rosszul?

Miért lettem rosszul?

Figyelt kérdés

Tegnap vonattal jöttem haza valahonnan, a vonaton meg még előtte semmi bajom nem volt, minden rendben volt. Amikor az állomástól hazáig mentem, eléggé fàjt a fejem, de nem tulajdonítottam ennek még nagy jelentőséget. Kb 1 órája voltam otthon, amikor elkezdtem szédelegni. Nem durva forgó szédülés, fel tudtam állni, tudtam egyenesen is menni, de éreztem, hogy valami nem teljesen oké, mintha picit szédülnék. Utána erős hányingerem is lett, végül nem hánytam, de majdnem, már oda készítettem a vödröt is. Félig ülő helyzetbe lefeküdtem, kinyitottam az ablakot meg vizet kortyolgattam, kb 1,5 óra múlva elmúlt a szédelgés meg a hányinger, a fejfájásom is enyhült, este már jól voltam.

Nem értem mitől volt ez. Nem vagyok beteg, nem szedtem be semmit, lázam sem volt. Nem is attól volt, hogy nem ettem és leesett a cukrom, mert ettem egy szendvicset és ugyan nem sokat, de ittam is. Front sem volt tudtommal, de akkor is max a fejem szokott kicsit fájni. Előtte 2 nappal elég fáradtnak éreztem magam annak ellenére, hogy aludtam eleget és semmi megerőltetőt nem csináltam, de aznap nem éreztem ezt.


2023. jan. 28. 09:46
 1/2 A kérdező kommentje:
Nem olyan rég voltam háziorvosnál meg vérvételen másik vizsgálat miatt, minden érték rendben volt, vérnyomásom normális, alap helyzetben néha picit alacsony, nincs semmilyen betegségem sem.
2023. jan. 28. 09:49
 2/2 anonim ***** válasza:
Ilyesmi rosszullét lehet a levegőváltozástól. A háziorvosodnak megemlítheted, de ha a "most már jól van?" kérdésre igen a válaszod, akkor kb. felesleges.
2023. jan. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!