Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért félek ennyire tőle?

Miért félek ennyire tőle?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Sajnos szorongós/pánikbetegséges időszakomba túlagyaltam dolgokat meg utánajártam googleba betegségeknek...

Rátalátam ugye a stroke meg a szívinfarktusra...Azóta néha félek tőlük ha úgy eszembe jut hogy meghalok benne...


Már voltam kardiológián meg vérvételen meg pár vizsgálaton persze semmit nem találtak mikor kijöttek a pánikrohamjaim..


Már most nincsennek meg kezdek túllenni rajtuk de ettől a kettőtől viszont félek...Próbálom magam túltenni rajta de nem jön össze sokszor.


Hogyan küzjdem le? Meg tényleg kaphatok ilyen betegséget??


24/F


2023. jan. 29. 12:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Fordulj Pszichológushoz, aki segiteni tud majd rajtad! Ne késlekedj, mert valóban szervi bajod lesz ha nem kérsz segitséget!
2023. jan. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha az aggódás arra sarkall, hogy egészséges életmódot kezd folytatni, akkor abba is hagyhatod az aggódást, és majd akkor kezdd újra, ha háromszor ennyi idős leszel.

Ha annyira nem aggódsz, hogy egészséges életmódba kezdj, az aggódást egyelőre akkor is abbahagyhatod, ez esetben viszont majd akkor kezd újra, ha kétszer ennyi idős leszel.

2023. jún. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!