Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet a bajom, vércukor,...

Mi lehet a bajom, vércukor, vérnyomás, frontok, stressz?

Figyelt kérdés
Készülök elmenni a háziorvoshoz, de még magam sem tudom, mit mondja. Mostanában kezdődött, hogy ingadozik a vérnyomásom. Van úgy, hogy reggel felkelek, fáj a fejem és a vérnyomásom 140/100. De napközben rendeződik. Azt is észrevettem, hogy amikor fáj a fejem szédülök és hányingerem is van eszek egy csokit és elmúlnak a tünetek. Nem értem. Próbáltam összefüggést találni a rosszullétek kialakulásában. Januártól vagyok új munkahelyen ami kissé stresszes és ezek a tavaszi időváltozások is nagyon megviselnek pedig eddig ilyen nem volt. Ha esik az eső nagyon nyomott vagyok, ha jön a melegfront akkor fáj a fejem, pedig azt mondják a meleg leviszi a vérnyomást, nálam ez fordítva megy? Nincs nagy baj csak így sz@r a közérzetem és megvisel ez az állapot. Még egyenlőre figyelgetem magam, ha állandósul a helyzet, megyek az orvoshoz, csak nem tudom, ez most komoly baj, vagy sok mindenkinek van ilyen?

ápr. 27. 08:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Amit ide leírtál azt kell elmondani a háziorvosnak. Minél hamarabb. Ennyi.
ápr. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A nagy Levin ***** válasza:

Azt nem írtad, hogy hány éves vagy. Egy bizonyos kor felett előfordulhatnak hasonló tünetek. Én is ötven pluszosan kezdek frontérzékeny lenni.

Persze ettől függetlenül menj el az orvoshoz.

ápr. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!