Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van hányingerem már 5...

Miért van hányingerem már 5 napja?

Figyelt kérdés

Ma eljutottam a háziorvosomhoz aki csak annyit tudott mondani, hogyha nem terhesség miatt akkor nem tudja mi okozhatja nálam, hogy már 5. napja zsinórban hányingerem van.

Az előző napokban szedtem rá Daedalont de nem nagyon segített, maximum nem hánytam. Rájöttem, hogy talán ez lehet a probléma így ma már nem vettem be gyógyszert a rosszullétre, hogy jöjjön ki aminek ki kell. Hát még mindig nem hányok, sőt van olyan, hogy egyszer csak a semmiből egy kis időre teljesen megszakad és jól vagyok mintha soha nem is lettem volna rosszul. Aztán megint előjön és azt érzem bármelyik percben magam elé tudnék hányni és ez így megy egész nap felváltva.

Szerintetek mi okozhatja ezt a furcsa rosszullétet? Én már komolyan nem tudom mi lehet ez, gondolkodtam víruson vagy hasonlón de semmi más bajom nincs csak a hányinger. Terhes nem vagyok, mert pont aznap jött meg mikor elkezdődött ez a rosszullét de a doki tanácsára vettem tesztet, negatív lett.

Valakinek volt már hasonló?

Most akkor számítsak arra, hogy hányni fogok mert pl most sincs az ég világon semmi bajom de ez előtt 2 órával kb a wc mellett campeltem mert éreztem, hogy bármikor hányhatok.



2023. febr. 3. 14:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nem tudom,most sok felől hallom hogy hányingerük van. Reggel nekem is az volt.
2023. febr. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Vírus, de nem kéne 5 napig tartania, de akkor is el fog múlni. Eszel?
2023. febr. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

14:18

Igen eszek de nem sokat mert amikor éppen rosszul vagyok akkor nyilván nem tudok

2023. febr. 3. 14:59
 4/22 anonim ***** válasza:
Csak nagyon könnyűt egyél és nagyon keveset.
2023. febr. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Eddig ettem egy banánt és egy kis vajas pirítóst
2023. febr. 3. 15:12
 6/22 anonim ***** válasza:
Lehet vírus és más gond is..ha 1-2 nap alatt nem rendeződik ki kell vizsgálni.
2023. febr. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Valaki segítsen sos! Már zsinórban egy hete minden nap hányingerem van, tegnap óta enyhébben de még mindig tart és holnap dolgoznom kell menni! Mi az isten okozhatja már ezt? Én komolyan mondom, hogy leugrom egy hídról mert egy napot sem bírok így tovább!
2023. febr. 5. 13:37
 8/22 anonim ***** válasza:
Menj vissza az orvoshoz. Én azért a biztonság kedvéért még egy terhességi tesztet csinálnék, mert a pár napos terhességet nem mutatja ki. Nem vagy stresszhelyzetben mostanában? Lehet, hogy a munka jót fog tenni, mert eltereli a figyelmedet.
2023. febr. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
2 tesztet is csináltam és mindkettő negatív lett. Stresszelni nem stresszelek semmin csak már ezen, hogy mikor leszek rosszul. A munka meg sajnos nem segít mert ott is ugyan úgy rosszul voltam. Egyik nap anyukámnak kellett értem jönni mert úgy éreztem elhányom magam ha felszállok a buszra.
2023. febr. 5. 14:41
 10/22 anonim ***** válasza:
Hát akkor el kell menni különféle kivizsgálásokra. Szédülni nem szédülsz? Pániktünetek nincsenek?
2023. febr. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!